Henna Logona
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b43f997024394f12d0747f883f9bbfb6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dragita
21-40
21-40


Založen: 29.7.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2012 7:54 pm    Předmět: barva Citovat

koukala jsem na vlákno o khadí i na jejich stránky a opravdu mě to zaujalo. Ještě tak dva týdny budu o vlasy pečovat. Mám zatím alverdí šampon, kondiciner a arganový olejíček a potom ji určitě vyzkouším Very Happy napíšu pak do tématu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2012 10:35 pm    Předmět: Re: barva Citovat

jitty napsal:

není pravda, že každá henna jde do červena, musí tam být ale dost indiga ve složení, který právě zbarvuje červenou hennu dohněda.

Jitty, psala jsem to z vlastní zkušenosti - i když jsem měla vlasy skoro černé, venku z toho byla vždycky hnědočervená, na přímém slunci i dost zářivá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2012 7:57 am    Předmět: Citovat

Já to mám taky tak. Ve stínu tmavá přirozená hnědá, ale na slunci světle zrzavá. Smile
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2012 6:16 pm    Předmět: Citovat

Vim ze to neni uplne k tematu, ale ta khadi mi na odrostech chytla krasne hnede se zlatavym odleskem. Lush Brun pry.chyta hnede ale se zrz odesky a vymvase spis do zrz. Jak je na tom logona to nevim Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2012 8:48 pm    Předmět: Re: barva Citovat

Lúthien napsal:
jitty napsal:

není pravda, že každá henna jde do červena, musí tam být ale dost indiga ve složení, který právě zbarvuje červenou hennu dohněda.

Jitty, psala jsem to z vlastní zkušenosti - i když jsem měla vlasy skoro černé, venku z toho byla vždycky hnědočervená, na přímém slunci i dost zářivá.


Chápu, jenom říkám, že to jde. Třeba mně na x vrstev lamdy chytlo indigo hnědě bez odlesků vyloženě studeně a lush se mi vymývala do středně hnědé a odlesky byly zezačátku spíš kaštanové (asi proto, že jsem dala kombinaci marron a noir).
Chce to kombinovat a zkoušet. Ale je jasné, že hnědé se musí častěj obnovovat, protože indigo jde dolů podstatně rychlej.
(občas zkouším nové postupy podle hennaforhair nebo LHC Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ultraviolet
21-40
21-40


Založen: 29.4.2012
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2012 12:11 pm    Předmět: Citovat

Snad se ptám na správném místě a snad jsem to nepřehlídla, pokud to už někdo psal - měla bych dvě otázky:
1) Jak rychle se vám vymývá verze "creme" oproti práškové henně té samé značky (ať je to srovnání "férové")? Nějak výrazně rychleji, anebo je to srovnatelné?
2) Vedou Logonu v nějakých kamenných obchodech? Konkrétně Brno, nikde jsem neviděla, ale je pravda že jsem cíleně nehledala.

Zatím mi nejvíc vyhovuje Lush a Khadí, ale vždycky se pěkně dlouho odhodlávám, než se pustím do celé té procedury přípravy, nanášení, čekání s čepicí na hlavě, dlouhého smývání a úklidu bordelu. Twisted Evil Proto mě snadností použití nadchl přeliv Henne Color, jenže ten vydržel jen pár umytí. No a teď tu čtu o tom, že Logona má i krémovou hennu, čili mě to láká... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2012 2:45 pm    Předmět: Citovat

Tak můžu odpovědět na první otázku (na zbytek asi někdo povolanější či Brněnštější Wink ) :

Co můžu srovnávat, tak ta logona creme se mi vymývala rozhodně méně než prášková Logona (ta mi pro jistotu skoro ani nechytala Smile ) ale zase prášková mi přišla že více regeneruje, prostě udělá jakoby na vlasu "film". Ta Creme jen obarví moc regenerace se nedostavilo. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ultraviolet
21-40
21-40


Založen: 29.4.2012
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2012 5:38 pm    Předmět: Citovat

Jadesss díky, asi přece jen zkusím (ještě mi tedy zbývá vypotřebovat půlku hennecolor, půlku khadí a půlku toho hennecolor přelivu, než mi dojdou zásoby Very Happy ), tak snad ji mezitím vypátrám. Přinejhorším tedy z netu, ale přijde mi zbytečné přidávat poštovné k už tak relativně drahé barvě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 3:56 pm    Předmět: Citovat

ja som si dnes doviezla domov zlatú blond a už sa teším ako ju vyskúšam Smile vyšla ako jednoznačný víťaz, keď som porovnávala cenu s hennou z DM. Logonu som kúpila za 6,95 eur 100g balenie a DM-ková je za 4,50 eur 33g balenie... takže nie je o čom Smile keď nie je henne color, skúsim tú Logonu.
Teraz už len vyštudovať čo do nej primiešam, aby ma nevysušovala alebo niečo... Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 10:56 am    Předmět: Citovat

moje hodnotenie Smile
henna mala po vymiešaní fajn kašičkovú štruktúru, dobre sa nanášala, nehrýzla ma na hlave a nebola som z nej nervózna. Vpohode som ju mala na hlave 4 hodiny, potom začala nejako stekať okolo uší Very Happy takže som ju vydržala mať na hlave len 5 hodín. Dala sa krásne a rýchlo zmyť z hlavy (15 minút miesto obvyklých aspoň 30 u iných značiek). Zlatá blond na mojich vlasoch žiadnu výraznú farebnú zmenu nespravila, zato mám vlasy hebké, jemné, hladučké a ľahké (môže mať na tom možno svoj podiel aj šampón, Logona bambus). Krásne sa lesknú, hádžu zlaté odlesky na slnku a občas zrzaté v tieni (ale toto zas môže byť mojou farbou po predchádzajúcich henneniach, keď som pridávala aj ohnivú červenú).

zhrnutie: som spokojná Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.