Henna Logona
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=07edaed079a6f2e5c8a085b234eda0fdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Espi
8-20
8-20


Založen: 13.10.2012
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2012 5:13 pm    Předmět: Citovat

Už je to mesiac, čo som na DV. Veľmi ma nadchla henna, tým ako ste ju chválili. Takže pred dvoma týždňami som vyskúšala Henne natur (gaštanová), výsledok- vlasy ako seno Very Happy Dosť ma to vydesilo.

Po ďalšom týždni som vyskúšala len tak zo zvedavosti Logonu (ohnivo červená), s tým, že na hnedých vlasoch to až tak nechytí. Teraz mám takú zvláštnu farbu, stále sa mi zdá byť iná- podľa svetla. V galérke mám aj fotku zo včera.

Takže neviem, či sa mi tá farba páči alebo nie... Ale vlasy sa mi zdajú byť odolnejšie, dokonca som sa na chvíľu zbavila aj lupín... Avšak opäť mi ich henna vysušila, tak som musela použiť veľa kondicionéru po umytí. Smile

Inak mám pocit, že keď si na vlasy dávam kokosový olej, tak mi ich riadne vysuší, keď si ich umyjem... Je možné, že ich vysušuje? Či len naňho nie sú vlasy ešte zvyknuté?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2012 8:12 pm    Předmět: Citovat

Espi napsal:


Inak mám pocit, že keď si na vlasy dávam kokosový olej, tak mi ich riadne vysuší, keď si ich umyjem... Je možné, že ich vysušuje? Či len naňho nie sú vlasy ešte zvyknuté?

Je to možné. Zkus místo oleje nějaké mléko - bezoplachové.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2012 9:09 pm    Předmět: .. Citovat

Logona - Indiánske leto ...skúsenosť pls Smile vďak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
disi
0-7
0-7


Založen: 25.8.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne srpen 25, 2013 3:38 pm    Předmět: Citovat

cawte baby, neviem ci to tu este niekto sleduje,ale snad sem este niekto zavita Very Happy ja mam prave na hlave Umbru... je to moje prve hennovanie, po asi 8 rokoch chemiskeho farbenia vsetkym moznym som skoro prisla o vlasy, su jemne,riedne, a bola som nutena strihat po plecia...prave preto som sa rozhodla prejst na hennu...na prvy pokus myslim celkom fajn, bordel nebol extra velky(teda aspon zatial Very Happy uvidim pri zmyvani), po zaliati bola silne citit kavou ktoru obsahuje, inak som pridala len olivovvy olej.. za mna uz teraz spokojnost aj ked neviem vysledok Very Happy pretoze konecne necitim ziadne stipanie ani svrbenie ako to bolo pri chemii Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.