Mandlový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2944ecbb63f34eee83689d8ca9e177e3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rose lavender
161-320
161-320


Založen: 22.1.2008
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2008 8:13 pm    Předmět: Citovat

Já teď zkouším olejík Aloe Vera. Taky se dobře vstřebává a pokožku hodně zjemní. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 1:54 pm    Předmět: Citovat

Příspěvky o Aloe vera a ostatních bylinkách přesunuty:
TADY


Naposledy upravil ilona dne po leden 28, 2008 6:25 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po leden 28, 2008 5:26 pm    Předmět: Citovat

mandlový olej jsem používala na nehtová lůžka. byl skvělý, na nehty lepší než kokosák, ten mě kapku vysušoval, ale na mandlový na péči o ruce je moc fajn. nevím ale jak na vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 10:46 pm    Předmět: Citovat

Zkouším mandlový olej na obličej a je opravdu dobrý, pleť je po něm nádherně miminkovsky jemná! Skvělá je taky ta jemná mandlová vůně Very Happy Very Happy Very Happy A hlavně vůbec nedráždí a nedělají se po něm pupínky!!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 8:06 am    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Zkouším mandlový olej na obličej a je opravdu dobrý, pleť je po něm nádherně miminkovsky jemná! Skvělá je taky ta jemná mandlová vůně Very Happy Very Happy Very Happy A hlavně vůbec nedráždí a nedělají se po něm pupínky!!! Very Happy


Llucy, a jakou máš značku toho mandlovýho oleje? Smile mandlovou vůni mám taky moc ráda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jna
161-320
161-320


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 8:45 am    Předmět: Citovat

btw. Janie, je to hrozný, chodit sem, že?? Člověk pořád zjišťuje, co dalšího báječného existuje a ty přírodní věcičky jsou nádherné a neodolatelné, viď?? A jak používáš ten rakytník?? Viděla jsem ho, moc se mi líbil, ale mám tolik olejíčků, že jsem si prostě už musela dát stopku Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 10:51 am    Předmět: Citovat

Jna napsal:
Llucy napsal:
Zkouším mandlový olej na obličej a je opravdu dobrý, pleť je po něm nádherně miminkovsky jemná! Skvělá je taky ta jemná mandlová vůně Very Happy Very Happy Very Happy A hlavně vůbec nedráždí a nedělají se po něm pupínky!!! Very Happy


Já to tušila, že s olejem budeš spokojená!! Wink Jsem moc ráda, snad jsi konečně našla něco na Tvou pleť. Já si teď děsně ujíždím na tom meruňkovém, bo je na mastnou asi lepší - lehčí, ale Ty s tou suchou a citlivou jsi pro mě byla jasný mandlový kandidát!! Držím palce, ať spokojenost vydrží!! Wink


Děkuji Very Happy Meruňkový je u mne po vypoužívání mandlového dalším adeptem Wink Tak pak dám vědět. Akorát ho nemůžu nikde sehnat. Ptala jsem se v Olmiku skoro všude a nikde ho nemají Crying or Very sad Tak jedině přes net.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 3:42 pm    Předmět: Citovat

Téééda ten rakytníkový olej je ale drahý Shocked Nebo se bavíte o tom Bio karité balzámu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 3:49 pm    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Téééda ten rakytníkový olej je ale drahý Shocked Nebo se bavíte o tom Bio karité balzámu?


Já mám teda doma oboje, olej jsem dostala...ale myslela jsem, bio karite s rakytníkem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 4:13 pm    Předmět: Citovat

citace:
Téééda ten rakytníkový olej je ale drahý Shocked Nebo se bavíte o tom Bio karité balzámu?

Myslela jsem balzám od saloos. Když jsem cenu rakytníkového oleje viděla, taky jsem reagovala přesně jako Ty - Shocked Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.