Mandlový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1644530f4dbf9479234c7bed3af16491Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 12:25 am    Předmět: Citovat

Na přání Janie a dalších členek založeno extra vlákno o meruňkovém oleji:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=1518&start=10
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honey star
321-600
321-600


Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 5:29 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Zkouším mandlový olej na obličej a je opravdu dobrý, pleť je po něm nádherně miminkovsky jemná! Skvělá je taky ta jemná mandlová vůně Very Happy Very Happy Very Happy A hlavně vůbec nedráždí a nedělají se po něm pupínky!!! Very Happy


Mandlový olej mám od Nobilis a mám ho taky moc ráda, je opravdu jemný, rychle se vstřebá, příjemně voní a je hodně univerzální, na obličej, na tělo, ruce, vlasy. Vlastně ho používám na všechno. Kamarádka s ním maže miminko Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirča
81-160
81-160


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 11:58 am    Předmět: Citovat

Honey star napsal:
Llucy napsal:
Zkouším mandlový olej na obličej a je opravdu dobrý, pleť je po něm nádherně miminkovsky jemná! Skvělá je taky ta jemná mandlová vůně Very Happy Very Happy Very Happy A hlavně vůbec nedráždí a nedělají se po něm pupínky!!! Very Happy


Mandlový olej mám od Nobilis a mám ho taky moc ráda, je opravdu jemný, rychle se vstřebá, příjemně voní a je hodně univerzální, na obličej, na tělo, ruce, vlasy. Vlastně ho používám na všechno. Kamarádka s ním maže miminko Very Happy


Tedy neodolala jsem těm chvalozpěvům na olejíky a koupila si dnes mandlový. Tak ho vyzkouším a uvidím. Jo a k rakytníkovému oleji. Ten používám vnitřně kvůli žaludku. No upřímně řečeno. Nic horšího jsem nepožívala Confused Ale je fakt skvělý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 4:44 pm    Předmět: Citovat

Já koupila minulý týden mandlový olej od Primavery mámě, má hodně citlivou pleť,dlouho jí vyhovoval mandlový krém od Astridu,ale přestali ho vyrábět Embarassed,nejdřív jí sice přišel drahej,ale pak se s nim namazala a obličej si liboval, pak ještě zjistila,že je skvělej na nehty, na tělo i na vlasy,tak to už byla nadšená,tak doufám,že jí to nadšení vydrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirča
81-160
81-160


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 4:51 pm    Předmět: Citovat

Gaia napsal:
Já koupila minulý týden mandlový olej od Primavery mámě, má hodně citlivou pleť,dlouho jí vyhovoval mandlový krém od Astridu,ale přestali ho vyrábět Embarassed,nejdřív jí sice přišel drahej,ale pak se s nim namazala a obličej si liboval, pak ještě zjistila,že je skvělej na nehty, na tělo i na vlasy,tak to už byla nadšená,tak doufám,že jí to nadšení vydrží.


Já už jsem si namazala "spodní nohy", jak říkám té části od kolen dolů. Výsledkem jsou krásně hladké nožiska. Olej se krásně vsákl i do rukou, což se mi moc nestává a po opláchnutí vodou se mi neudělal ten plyšový povlak, jako u krémů, co jsem používávala od Oriflamu. Takže hurá!!!! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 5:29 pm    Předmět: Citovat

Mě je hodně sympatickej tím,že jsem si s ním u mamky namazala stroupek po pupínku na bradě, a do rána bylo fakt výrazné,viditelné zlepšení,takže bude i hodně hojivý. Já mám zatím jojobák,a dobrý, ale měla jsem zálusk na meruňkovej,že je přece jen na mou smíšenou pleť lehčí. A teď,když má máma ten mandlovej,tak váhám. MANDLOVEJ nebo MERUŇKOVEJ Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 8:41 pm    Předmět: Citovat

Gaia - dej vědět, jak ses rozhodla (až se rozhodneš), řeším stejné dilema Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 8:56 pm    Předmět: Citovat

Meadow: Určitě dám, ale rozhodnutí je těžký, vzhledem k obličeji by určitě byl lepší meruňkový,na vlasy asi taky,zase na tělo,nehty,různé ranky atd.ten mandlový. Zatím to vidím,že si pro něj půjdu koncem týdne,po výplatě Embarassed ,tak pak dám vědět jak to dopadlo. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 9:12 pm    Předmět: Citovat

No, já budu za chvíli potřebovat něco na obličej a kdyby se to dalo využít i na vlasy, bylo by to plus... Na tělo nic nedávám, nepotřebuju to. No, taky si říkám, že by byl lepší asi ten meruňkový, zvlášť když mám vlasy spíš jemnější, ale když mě z nevysvětlitelného důvodu strašně přitahuje ten mandlový Embarassed Stejně to asi skončí tak, že si postupně pořídím oba, jde jen o to, který dřív... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 9:34 pm    Předmět: Citovat

Asi tak, stejně neodolám. A pak i třeba poznám,kterej je na co lepší. Jak jsem sháněla ten mandlovej pro mamku,tak jsem nějak podvědomě spíš chtěla olej,taky to bylo myšleno prvoplánově na obličej,a bylo mi sympatický,že v tom krámku,co jsem ho kupovala,i ta pani řikala,že má radši čistý oleje,než krémy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.