Mandlový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4ffdd429366d87c0b7360f9ead7092baZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 9:37 pm    Předmět: Citovat

Jo,ještě mě napadlo,že se mi dost vyplácí poslouchat svoje podvědomí,takže pokud ti něco našeptává,že mandlovej,tak to možná pro tebe bude lepší volba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirča
81-160
81-160


Založen: 30.7.2008
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 9:41 pm    Předmět: Citovat

Gaia napsal:
Jo,ještě mě napadlo,že se mi dost vyplácí poslouchat svoje podvědomí,takže pokud ti něco našeptává,že mandlovej,tak to možná pro tebe bude lepší volba.


To je fakt. Proto mě asi nejvíc vytáčí, když si jdu něco koupit, ať do lékárny nebo drogerky, něco konkrétního chci, protože podvědomě cítím, že to bude nej. a oni mi to vymluví, protože to nemají nebo mají, ale vnucují třeba dražší atp. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 9:43 pm    Předmět: Citovat

No, na tom něco je... Tak to asi bude vypadat na mandlový Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 12:00 am    Předmět: Citovat

Gaia napsal:
Jo,ještě mě napadlo,že se mi dost vyplácí poslouchat svoje podvědomí,takže pokud ti něco našeptává,že mandlovej,tak to možná pro tebe bude lepší volba.


naprostý souhlas, sice to není má zkušenost s mandlovým olejem, ale meruňkovým, to teď není podstatné - ale když ho neměli nakoupila jsem asi tři jiné, nebyly špatné, ale když jsem se konečně dobrala k tomu, co jsem původně chtěla - byla jsem nadšená - takže intuice se podle mě nesmí podceňovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 4:17 pm    Předmět: Citovat

Určitě,já mám fůru pozitivních zkušeností,pokud jsem se nechala vézt intuicí,až mi někdy okolí řikalo,jestli nečaruju,protože pár věcí jsem si i předpověděla. Takže u mě to asi spíš vyhraje ten meruňkovej,protože to byla moje první volba, ale máma je tim mandlovým nadšená, fakt hodně záleží co komu sedne. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 2:05 pm    Předmět: Citovat

Tak holky, mám mandlový olej doma (Nobilis Tillia), voní mi krásně Embarassed Laughing . Zkusila jsem ho na pleť, myslím, že bude fajn, ale musím vychytat dávkování. Nejdřív jsem si ho kápla do ruky málo a nestačil mi na celý obličej, tak jsem přikápla a už to bylo moc - obličej i ruce mastný, tak jsem přebytky roztírala různě po těle Rolling Eyes . Jsem holt šikula Embarassed . Ale já se to naučím! Laughing

Jo, a na vlasy je skvělý. Doteď jsem dávala olivový - jednak před mytím na promaštění (v tom hodlám pokračovat, s tím jsem spokojená) a pak jsem se občas snažila o tu kapku do vlhkých konečků po mytí, ale nějak to nebylo ono - žádná katastrofa, ale občas nějaký pramen mastný, jak je to celkem těžkej olej a moje vlasy spíš jemnější. Už jsem si delší dobu chtěla koupit nějaký jiný, ale nějak se k tomu ne a ne dostat... Rolling Eyes No, a první použití mandlovýho dopadlo eňo ňuňo, vůbec nic mastnýho a vlásky krásný! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 12:34 am    Předmět: Citovat

Meadow: a je tá vôňa silná? ja som si vyhliadla mandľový a marhuľový olej na maceráty (jasmín, ruža, vanilka - až na tú vanilku jemnučké vône) práve preto, že by mali byť dosť neutrálne..
je vlastne vhodné zmiešať marhuľový a mandľový olej? (rada by som nejaký návod, v akom pomere je vhodné miešať jednotlivé oleje, ak o niečom viete, šupnite to sem, alebo do nejakej inej olejovej témy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 6:38 pm    Předmět: Citovat

Karmillo, nevím, jak to popsat. Necítím vyloženě mandle, ale jen takový jemný nádech, ale hlavně to jako "nesmrdí olejem", jestli rozumíš, co tím myslím, neumím se vyjádřit. Rozhodně olivový olej voní daleko intenzivněji a obyčejný kuchyňský řepkový nebo i slunečnicový mi tak jakoby smrdí. Tenhle mandlový voní tak neutrálně s jemňoučkou příměsí něčeho pro mě příjemného a musím přiznat, že za těch několik málo dní jsem si na tu jemnou vůni tak zvykla, že už ji vůbec nevnímám. Takže si myslím, že silné vůně se bát nemusíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 9:00 pm    Předmět: Citovat

Meadow: vďaka, asi viem, čo myslíš.. zdá sa, že to bude fajn. už sa teším na tie maceráty, snáď mi vyjdú (už len skompletizovať všetky potrebné zložky a potom čakať 4 týždne Very Happy )
olejíky plánujem objednávať z Nobilisu (keby niekto zo Sk chcel, môže si objednať spolu so mnou, nie je problémSmile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2009 8:53 pm    Předmět: Citovat

Tak já nakonec skončila u mandlového,prostě už jsem ho chtěla a meruňkovej zrovna neměli,zatím jsem zkoušela na pleť a na tu je výbornej.
Ještě se uvidí jak bude působit na vlásky Question
A ta lehoulinká vůně se mi taky moc líbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.