Mandlový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f9489346afa0c58cb62a1c432b43372fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: pá září 13, 2013 8:51 pm    Předmět: Citovat

Já mám olej od Saloosu a voní lehce po mandlích, třeba meruňkový a šípkový necítím skoro vůbec a v porovnámí s mandlovým mi i celkem smrdí Smile
A teď k účinkům. Chtěla jsem na konečky nějaký hutnější olej na noc (rozuměj hutnější než meruňkový) a volba padla právě na mandlový. Dávám ho tak dvě kapky, vsakuje se úplně v pohodě, ale občas po něm mám konečky sušší a jakoby slámovité, což se mi s meruňkovým nestává.
Docela mi vyhovuje jako pleťový olej, takže kdyby mi na ty vlasy nakonec nesedl, využití pro něj najdu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 12:24 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem zkusila smíchat 1:1 mandlový s kokosovým a je to super! Aplikované samostatně mi na vlasy nevyhovují a občas vysušují, ale dohromady tvoří skvělý olejík, který se rychle vsákne a vyživí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so leden 25, 2014 10:52 am    Předmět: Citovat

Po sto letech mi došel riciňák, tak jsem doma našla zbytek mandlového oleje a musím říct, že jsem mile překvapena. Ač jsem měla pocit, že jsem to s množstvím přehnala, tak do rána bylo vše krásně vsáknuté. Vlásky krásně vzdušné, nezatížené.
Oleje teda dávám do mokrých konců (plus cca 15 cm nad ně, více většinou ne).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so leden 25, 2014 11:38 am    Předmět: Citovat

Mandlovy olej je jeden z mych nej, jak na vlasy, tak na plet. Krasne se vsakuje a plet po nem mam jak miminko Smile
Navic si rikam, proc si kupovat drahe kremy s pridavkem mandloveho oleje, ktery tam stejne bude az nekde v polovine nebo ke konci slozeni, kdyz je tak dokonaly sam o sobe Smile Takze si jen navlhcim vlasy/oblicej a promasiruju, at se hezky vsakne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: ne leden 26, 2014 5:23 pm    Předmět: Citovat

Mandlový olej mam po kokosáku najradšej je úžasný na pleť, dobre sa vsiakne a pomáha mojej suchej pokožke Smile
_________________
Fantazia je nevycerpatelnym stvoritelom novych svetov...

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2014 1:20 pm    Předmět: Citovat

Jsem ráda, že jsem se nechala nalákat a koupila si mandlový olej. Dávám ho na vlasy a je úplně úžasný. Skvěle se mi do nich za pár hodin vsákne a natuží je. Nikde nic neukápne a nezbyde... Po řádném umytí jsou vlasy hebké, lesklé, silné a úplně jako z reklam v televizi.
Viditelný instantní lesk a efekt mi udělá asi největší ze všech olejů... Mám jich oblíbených hodně, ale každý si dám jindy, podle toho co zrovna chci.

Akorát ho musím ředit podobně jako riciňák, je dost hustý. Dneska jsem do něho přidala citron, balzám, med, jojobáč... prostě směska. Výsledek - dokonalost sama! chro chro...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.