Přírodní kosmetika obecně
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e3ec72be2e03ddbcfbf5113361e11227Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 2:04 pm    Předmět: Přírodní kosmetika (zatim neprispivat, rozdelujeme) Citovat

Tak moje zkusenost s jak prirodnima samponama tak i s normalnima je docela bohata. Mela jsem jak drahou kosmetiku, tak levnou, v podstate jsem dodnska nenasla nic idealniho na sve vlasy, spis jsem udelala takovy poznatek, ze když ma clovek kvalitni vlasy, muze je mit skoro vsim a vypadaji porad dobře, když nemá, muze investovat tisice a nic to nezmeni. Jako s pleti, ja například nepouzivam zadny kremy, sem tam se namazu nejakou indulonou nebo co najdu v kouplene a plet mam bezvadnou. Vlasy mam bohuzel geneticky v rodine dost nekvalitni, ne ze bych jich mela malo, ale mam je extra jemne.
Po kadernickych pripravkach nebo po chemickych samponech mam vlasy hezke chvilku, uz rano se mi zda, ze jsou dost splihle a takove az moc uhlazene. Po prirodnich zase, ze jsou takove neupravene.
S Logonou nemam dobrou zkusnost, vlasy hned druhy den plihnou. S Urtekramem zase, ze jsou vlasy takove neupravene, nedaji se ucesat a dost litaji. Sante taky zadny zazrak, Jason mi vlasy hned druhy den zmastil. Ted mam Loccitane, je sice drazssi ale v ramci moznosti asi to nejlepsi. Zkousela jsem i super drahou Shannez Herbal- naprosto priserny, Herbline, Lavera-taky nic moc. Jake ještě? No ted me nenapada, ale vsadim se, ze když nejaky budete jmenovat, ja ho vyzkousela. Vrazila jsem uz do toho nehorazne penize.
Jenom chci ještě dodat, ze jsem byla dost prekvapena hodne pozitivnimi ohlasy na hennu. Me to teda s vlasy nic neudelalo, spis naaopak, vlasy to dost vysusilo a po nejakych pevnejsich vlasech ani vidu.
Co se ja snazim, při myti vlasy moc nedrhnout jenom tak proplachnou, mokre necesat, cim vic se s nima v tomhle stavu dela, tim je to pak o to horsi. Taky se snazim vlasy myt co nejmene, jednou za 3-4 dny, jemnym vlasum to myti vylozene neprospiva, aby se každý den myly, i když "odbornici" rikaji ze to není pravda. Ono asi není, když se na ne napatlaji všechny ty mozne ochrane kury a balzamy, akorat by mi mohli odbornici vysvetlit, jak pak mam vylezt mezi lidi. Když si ty balzamy a kury na hlavu napatlam, nemuzu vylezt mezi lidi, jak mam vlasy splihle a uhlazene-vypada to jakobych mela 3 chlupy na hlave. A to jsou podle odborniku kury pro jemne vlasy, vlasy to absolutne nezatizi. Pohled do zrcadla me ale říká něco jinyho. No musim rict,ze je to opravdu opruz mit takove vlasy. Ale co muzu delat. Clovek by mel byt spokojeny s tim co ma. Akorat zavidim tem vsech s pevnyma, kudrnatyma , bohatyma vlasama, ani nevedi co maji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 2:58 pm    Předmět: Citovat

galadriel- no a já zase závidím těm, co mají vlasy jemňounký, prtože mi to připadá krásné, ženské, něžné....Smile
Tak už to holt na svět chodí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:26 pm    Předmět: Citovat

Galadriel: tedy, tak vybíravou dlouhovlásku jsem ještě neviděla! Neupravené vlasy po Urtekramu? Nevěřím. Červený posilující od Vichy jsem také měla, je dst dobrý, ale po delší době používání už jeho účinky nejsou tolik znát.
henna mi to, pravda, docela vysušila. Myla jsem se až po 5ti dnech po barvenní oproti obvyklým třem. Ale to mi nepřipadá na škodu.
Návrat nahoru
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 9:19 pm    Předmět: Citovat

Tak se mi tu po vánocích nahromadily různé zázraky, jako Urtekram, šampon DOliva a ještě nějaký marihuanový, a teď nevím, co patlat dřív.

Co myslíte, mám se vždycky držet delší dobu jednoho nebo to mám střídat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 2:13 pm    Předmět: Citovat

Dá se přírodní kosmetika koupit i v lékárně? Máte s tím někdo zkušenosti? Dají se tam sehnat např. Weleda, Logona, Lavera...? Nechce se mi totiž platit poštovné při objednávání přes internet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 4:05 pm    Předmět: Citovat

ano, v lékárně jsem tuto přírodní kosmetiku také viděla.
Návrat nahoru
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 6:41 am    Předmět: Přírodní kosmetika Citovat

Chtěla jsem se zeptat jaké značky přírodní kosmetiky vám nejvíce vyhovují? Já měla jednou Laveru a po pravdě řečeno mi zrovna moc nevyhovovala. A co říkáte na Alverde? Podle mě mají skvělou cenu za přírodní kosmetiku, ale ještě jsem zatím nevyzkoušela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monika
8-20
8-20


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 8:49 am    Předmět: Přírodní kosmetika Citovat

Já používám skoro výhradně přírodní kosmetiku,od mýdla až po dekorativku,zkoušela jsem Laveru,Weledu, Sanoll,Logonu....a zjistila jsem,že je v každé značce něco,co mi vyhovuje a co ne. Vede jasně Logona,od ní používám šampóny...a nedám na ně dopustit. Obzvášť šampon "pivo a med",který mírně tuží je pro mě nenahraditelný. Střídám ho s Henna šamponem,samozřejmě od Logony. Od firmy Sanoll používám kopřivový spray na vlasy...ten si dávám po každém umytí. Jinak Lavera má dobrý tužky na oči...jsou krásně měkký a drží. Protože jsem z mostecka a tady,pokud jde o přírodní kosmetiku, jsme 100 let za opicema Laughing ...vše si objednávám na netu v obchůdcích s přírodní kosmetikou a to na biosfera cz a nebo edenshop.cz. To jen abych dala tip. Biosfera mi vyhovuje víc,ráno objednám a druhý den u mě zvoní pošťák.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 3:54 pm    Předmět: Citovat

Logona je dobrá, Lush je lepší. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 5:23 pm    Předmět: Citovat

Nemuzu si pomoct, ale ne kazdemu ta prirodni kosmetika sedi. Nekdo je z ni nadseny, druhy muze byt zklamany. Ja kdyz umyju prirodnim, tak se me pak dalsi den v praci ptaji, proc jsem tak rozcuchana a jestli jsem si nestacila umyt hlavu, kde sem zase byla. Takze to neni nejaky muj vymysl, ze mi to proste nesedi. Musi si to kazdy odzkouset, logika tady nehraje roli, bohuzel Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.