Přírodní kosmetika obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cd732afe3bca75c6598fc34d0a72f372Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 7:23 pm    Předmět: Citovat

Já momentálně střídám Urtekram, Dolivu, Laveru a Cannaderm. Nejméně skvělá z nich mi přijde Lavera, ale obecně jsem spokojená. Olej mám jojobový.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 7:30 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Nemuzu si pomoct, ale ne kazdemu ta prirodni kosmetika sedi. Nekdo je z ni nadseny, druhy muze byt zklamany. Ja kdyz umyju prirodnim, tak se me pak dalsi den v praci ptaji, proc jsem tak rozcuchana a jestli jsem si nestacila umyt hlavu, kde sem zase byla. Takze to neni nejaky muj vymysl, ze mi to proste nesedi. Musi si to kazdy odzkouset, logika tady nehraje roli, bohuzel Sad


Ja prave proto pouzivam prirodu i chemii, na plet pouzivam hlavne Avene a to si nemuzu vynachvalit, ty prirodni jsou jen tak navic - male zpestreni. Na rty se mi ale osvedcily jedine balzamy bez chemie - napr. Cannaderm je vyborny nebo mesickovy Alverde. Chemicky bych si na rty uz nedala. Sampon Urtekram mi delal podobny efekt jako tobe, po delsim uzivani se mi jeste ke vsemu zacaly delat lupy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2007 8:10 pm    Předmět: Citovat

Já mám nejradši Alverde - šampon, od Baronky mi zase vyhovuje balzám. Pak používám i Urtekram a teď jdu zkusit Dr. Mullera,ale ještě jsem nezkoumala složení takže nevím jestli se jedná o přírodní prokukt. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2007 10:29 am    Předmět: Citovat

Já teď střídám Green Mama , Extravaganja a Baronku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2007 12:41 pm    Předmět: Citovat

já zbožňuji Lush (všechny výrobky, nejen na vlasy), používám Ryor ( přípravky na vlasy nic moc, ale ostatní fajn za dobrou cenu) momentálně mám ještě Urtekram, oleje olivový a jojobový. A už se nemůžu dočkat až budou penízky na vyzkoušení něčeho dalšího z toho, co tady doporučujete! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: so květen 05, 2007 6:35 pm    Předmět: Citovat

Já dneska vyzkoušela šampon Alverde Oliva + Henna. Docela příjemný šamponek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 10:16 am    Předmět: Citovat

tak moje vlsaky si na prirodni zvykly hned po prvnim myti Very Happy Asi jsou jako ja a prirodni u prednostnuji Wink No ja mam teprv druhy prirodni sampon(mela jsem lavea) a ted mam uterkam s rasama(kvuli milackovi,protoze me nalakal napisek na obalu :podle japonskeho receptu- a on tak rad asijske vlasky) Wink A prisel mi fajn.Kondicioner jsem zkusila jen jednou pred lety a katastrofa,tak sem na ne zanevrela Cool No a do vlasku v tiram jojobovy olej od salus ,obcas ruzovou vodu a ted jsem objevila ze se koneckum libi telovy ruzovy balzam od salus Very Happy No a telovou mam olejicky od salus(prozmenu).Nekdy bych chtela zkusit green mama a lusch(ale nemam penizky,tak mozna casem,kdybych zbohatla) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 9:57 pm    Předmět: Citovat

Ja to ale nechapu, dneska jsem si umyla mamci alverde henna-oliva, je bez silikonu, vlasy jsou takove pevne a neklouzou, ale kdyz uschnou, jsou strasny. Fakt. Delaji mi to vsechny tyhle prirodni sampony. Vlasy jsou takove jakoby "odrbane" a vypadam nejak rozsuchane. Nedrzi tvar a visi splihle a vypadaji i takove sussi. Nechapu to, cim to je. Pritom mam uz sve vlasy, mely by v podstate jit umyt temer vsim a ted jsem v tydnu spala u kamaradky a mela tam Dove, ty vůlasy snad byly jeste horsi nez po Fructis. Docela mi to je zahada, jak to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 10:02 pm    Předmět: Citovat

Galadriel, asi máš vlasy tak jemné, že prostě potřebují něčím zatížit a tím i vytvarovat. Třeba až ti víc vyrostou, budou držet upravenější vlastní vahou a bude to lepší Wink
Návrat nahoru
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 5:24 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
Ja to ale nechapu, dneska jsem si umyla mamci alverde henna-oliva, je bez silikonu, vlasy jsou takove pevne a neklouzou, ale kdyz uschnou, jsou strasny. Fakt. Delaji mi to vsechny tyhle prirodni sampony. Vlasy jsou takove jakoby "odrbane" a vypadam nejak rozsuchane. Nedrzi tvar a visi splihle a vypadaji i takove sussi. Nechapu to, cim to je. Pritom mam uz sve vlasy, mely by v podstate jit umyt temer vsim a ted jsem v tydnu spala u kamaradky a mela tam Dove, ty vůlasy snad byly jeste horsi nez po Fructis. Docela mi to je zahada, jak to.


Galadriel, mám úplně stejnou zkušenost! Zatím jsem měla jen levadulový Urtekram a od Alverde aloe s ibiškem, ale už se mi ani nechce zkoušet nějaké další přírodní šampony. A přitom mě to tak mrzí, ráda bych je používala, myslím, že musí být z mnoha hledisek lepší než ,,chemické", ale vlasy mám po nich fakt nehezké. A nechápu proč?!!! V životě jsem si je nebarvila (ani hennou ani chemicky ani šamponem...), netrvalila, stylingové přípravky nepoužívám.
Vlasy nemám jemné, spíš naopak, a mám jich na dvě hlavy, jsou objemné, vlnité a sušší (lámou a třepí se mi konce). Ale s tou suchostí je to po přírodním šamponu katastrofa! Když si nedám kondicionér (nepřírodní), vypadají ty vlasy ,,potrhaně", krepatě a zpihle, nejdou rozčesat a nelesknou se, když si ho dám, trochu se to zlepší, ale žádná sláva. Ještě přemýšlím, že bych zkusila kombinaci přírodní šampon plus přírodní kondicionér, ale obávám se, že to k ničemu nebude. (Zkoušela jsem totiž předtím zábal z jojobového oleje, což by mělo svým způsobem fungovat jako kondicionér, ale opět byly vlásky vysušené Crying or Very sad )
Asi by to chtělo radu odborníka...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.