Přírodní kosmetika obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=052d2e4d89b6d68294d6af9b5f8e4846Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 7:18 pm    Předmět: Citovat

Tereza napsal:

Galadriel, mám úplně stejnou zkušenost! Zatím jsem měla jen levadulový Urtekram a od Alverde aloe s ibiškem, ale už se mi ani nechce zkoušet nějaké další přírodní šampony. A přitom mě to tak mrzí, ráda bych je používala, myslím, že musí být z mnoha hledisek lepší než ,,chemické", ale vlasy mám po nich fakt nehezké. A nechápu proč?!!! V životě jsem si je nebarvila (ani hennou ani chemicky ani šamponem...), netrvalila, stylingové přípravky nepoužívám.

Taky jsem měla Alverde aloe a ibišek a taky nic moc... Ani ta vůně se mi moc nelíbila... Mad Ale teď mám šampon Alverde henna a oliva a celkem mile mě překvapil.
Tereza napsal:
Vlasy nemám jemné, spíš naopak, a mám jich na dvě hlavy, jsou objemné, vlnité a sušší (lámou a třepí se mi konce). Ale s tou suchostí je to po přírodním šamponu katastrofa! Když si nedám kondicionér (nepřírodní), vypadají ty vlasy ,,potrhaně", krepatě a zpihle, nejdou rozčesat a nelesknou se, když si ho dám, trochu se to zlepší, ale žádná sláva. Ještě přemýšlím, že bych zkusila kombinaci přírodní šampon plus přírodní kondicionér, ale obávám se, že to k ničemu nebude. (Zkoušela jsem totiž předtím zábal z jojobového oleje, což by mělo svým způsobem fungovat jako kondicionér, ale opět byly vlásky vysušené Crying or Very sad )
Asi by to chtělo radu odborníka...


Já mám vlasy bez použití kondicionéru taky tragické... Crying or Very sad A oleje (zejména olivový) mi často taky vlasy spíš vysuší... Evil or Very Mad Teď mám kondicionér Alverde citron+meduňka a připadá mi docela dobrý Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 7:29 pm    Předmět: Citovat

Tereza napsal:
galadriel napsal:
Ja to ale nechapu, dneska jsem si umyla mamci alverde henna-oliva, je bez silikonu, vlasy jsou takove pevne a neklouzou, ale kdyz uschnou, jsou strasny. Fakt. Delaji mi to vsechny tyhle prirodni sampony. Vlasy jsou takove jakoby "odrbane" a vypadam nejak rozsuchane. Nedrzi tvar a visi splihle a vypadaji i takove sussi. Nechapu to, cim to je. Pritom mam uz sve vlasy, mely by v podstate jit umyt temer vsim a ted jsem v tydnu spala u kamaradky a mela tam Dove, ty vůlasy snad byly jeste horsi nez po Fructis. Docela mi to je zahada, jak to.


Galadriel, mám úplně stejnou zkušenost! Zatím jsem měla jen levadulový Urtekram a od Alverde aloe s ibiškem, ale už se mi ani nechce zkoušet nějaké další přírodní šampony. A přitom mě to tak mrzí, ráda bych je používala, myslím, že musí být z mnoha hledisek lepší než ,,chemické", ale vlasy mám po nich fakt nehezké. A nechápu proč?!!! V životě jsem si je nebarvila (ani hennou ani chemicky ani šamponem...), netrvalila, stylingové přípravky nepoužívám.
Vlasy nemám jemné, spíš naopak, a mám jich na dvě hlavy, jsou objemné, vlnité a sušší (lámou a třepí se mi konce). Ale s tou suchostí je to po přírodním šamponu katastrofa! Když si nedám kondicionér (nepřírodní), vypadají ty vlasy ,,potrhaně", krepatě a zpihle, nejdou rozčesat a nelesknou se, když si ho dám, trochu se to zlepší, ale žádná sláva. Ještě přemýšlím, že bych zkusila kombinaci přírodní šampon plus přírodní kondicionér, ale obávám se, že to k ničemu nebude. (Zkoušela jsem totiž předtím zábal z jojobového oleje, což by mělo svým způsobem fungovat jako kondicionér, ale opět byly vlásky vysušené Crying or Very sad )
Asi by to chtělo radu odborníka...

Odborník nejsem, ale přihodím názor Very Happy
Přece přírodní šampony nezavrhneš po vyzkoušení dvou značek Smile . Mohu Ti vzhledem ke kvalitě vlasů(asi mám trochu podobnou) doporučit šampon od Lavery, řada Basic sensitiv-pro narušené vlasy. Je výborný, po žádném jiném šamponu jsem vlasy takhle v pohodě neměla. Rozčesat jdou v pohodě, jsou hebké, lesklé... Celkově tato firma mě nadchla příjemným pocitem z výrobků, bylinnou parfemací, účinky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Tereza
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 30.11.2006
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 8:33 pm    Předmět: Citovat

Díky za tip! Možná vyzkouším, ale už jsem ostražitá a ani tak nadšená do přírodní kosmetiky jako dřív... Crying or Very sad Vyzkoušela jsem vlastně tři ty přírodní, ten třetí je Thera Neem s nimbovým olejem (šampon i kondicionér) a výsledek viz výše. I když, pravda, nebyl tak tragický jako u Urtekramu.
Od Lavery jsem měla vzorek měsíčkového pleťového krému a hodně mi seděl, tak možná když ta značka dělá dobře pleti, mohla by i vlasům... Question Jen už se mi nechce házet dvě stovky jen tak oknem, v případě, že se to zase nevyvede...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amazonka108
0-7
0-7


Založen: 21.1.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt leden 21, 2010 5:14 pm    Předmět: Lavera Citovat

Galadriel nechci tě to ničeho nutit, ale zkoušela jsi od Lavery šampon z řady Basis senzitiv, to je můj nejoblíbenější. Šampony z řady Hair mi taky moc nesedí, ale zkus tento. Já používám ten pro jemné vlasy a jsem nadmíru spokojená, když potřebuji ještě, aby mi účes dlouho vydržel, nastříkám si z řady Hair s bambusem a ten je fakt příjemný. Ahoj Amazonka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
**SILVIA**
21-40
21-40


Založen: 21.1.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 6:17 pm    Předmět: Citovat

ahoj,poznate niekto bio kozmetiku Sanoll??obsahuje same lahodky ako ciste esencialne oleje,sezamovy olej,kakaove maslo,vcelie vosky,aloe vera a dokonca vytazky z drahych kamenov a vela inych vitaminov pre plet.uz som mala akvamarinovy krem a bola som z neho nadsena,tak som si dnes objednala celu ruzeninovu sadu!v piatok mi to pride tak sa tesim....mozno sa vam zda divne tie kamene,ale kto rozumie trosku ezoterike,tak vie ako blahodarne posobia na dusu....a tak tie ich kremy harmonizuju telo ako celok.P.S:inak nie som dealerka;)))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
niki307
41-80
41-80


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: út únor 09, 2010 8:26 pm    Předmět: Citovat

hele lidicky ja ted nasla stranku s prirodni kosmetikou-pry nova na trhu-a vypada to hodne zajimave..!=) hlavne ten sampon se zelenym jilem..ten si asi objednam..!shanela jsem nejaky ale nikde nemaji a tady jsou i ostatni slozky v tom ktere jsou velmi uzitecne=) a jeste je to vse prirodni!nadhera=) takze stranka:http://www.lavender.cz/index.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aimirin
161-320
161-320


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 5:46 am    Předmět: Citovat

Galadriel - Já jsem vyzkoušela kdysi taky naprosto vše. S ničím jsem nebyla spokojená, tady se mi nezdálo to, tady zase ono...

Nakonec jsem našla dvě značky, které prostě mým vlasům svědčí. Všiml si toho i přítel, všimlo si toho okolí. Nikdy předtím o mých vlasech nikdo nemluvil Very Happy Jelikož jedna z těch značek je chemka jak vyšitá a druhá je přírodní, tak nemůžu být nařčena z protěžování. Dřív jsem si taky myslela, že zdravým vlasům svědčí vše a nezdravým nic nepomůže, ale už si nejsem tak jistá

Z chemky je podle mě nejlepší Kerastase. Nezkoušela jsi ho někdy? Vzhledem k tvým zkušenostem se ti možná dostal pod ruku. Jelikož jsem mívala opravdu hodně vysušené vlasy, používala jsem řadu na suché vlasy. Mají ale i skvělou řadu na jemné, vlastně bych ji označila za nejlepší ze všeho, co nabízí

Já mám teď ve skříni řadu kosmetiky od Leonor Greyl...šampon je zcela přírodní, žádné parabeny,silikony. Je to ale vymakanější příroda než třeba Logona, bych řekla...už jen z toho, že seznam ingrediencí je veeelmi dlouhý Smile No a ještě větší spokojenost než u Kerastase. Vlasy jsou pevnější, hladší, nejsou tak spláclé jako po Kerastase. Výborný je od Greyl i vlasový olej, lepší neznám - krásně se vsákne a snadno vymývá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 2:53 pm    Předmět: Citovat

Já začala s přírodní kosmetikou prvotně kvůli lupům, protože jsem zjistila, že mi na ně dělá špatně SLS. Začala jsem Urtekramem, ten zabral na lupy hned, ale po čase se mi zhoršily vlasy. Pak jsem sehnala zlevněnou Logonu, ale ta myslím SLS má, takže zase lupy, dopatlal přítel. Nakonec to vyhrálo Alverde, u které jsem zůstala až do teď. Pokožka se uklidnila, tak ho teď prostřídávám s Yvesem Rocherem, po kterém mám vlasy přeúžasné, takže spokojenost.
U přírodní kosmetiky jsem zůstala všeobecně a snažím se, abych zbytečně nezatěžovala umělotinama planetu. I když najít cokoliv, co má účinek a nezatěžuje je nekonečný boj. Sad
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ocean
0-7
0-7


Založen: 4.5.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 9:19 pm    Předmět: Citovat

Já mám dobré zkušenosti se šampónem a maskou na vlasy od Tropicai. Je to BIO a základem je kokosový olej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starlight
81-160
81-160


Založen: 23.1.2009
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: po červen 07, 2010 6:54 pm    Předmět: Citovat

Děvčata, nepřipadá vám, že se po přírodňácích vlasy jakoby "zjemňujou" ? Dřív jsem mívala vlasy ve stylu koňské žíně, poměrně hrubé, ale za to ten objem Laughing Teď jsou sice takove hladší a snáz upravitelné, ale připadají mi tenčí, a ten objem jaksi zmizel.... Confused
_________________
Do not complain that the road is long...Be happy that you can walk on it.
W.Freiheit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.