Přírodní kosmetika obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=16ee2fbe0c25d5adac395fafc676f035Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 2:58 pm    Předmět: Citovat

starlight napsal:
Děvčata, nepřipadá vám, že se po přírodňácích vlasy jakoby "zjemňujou" ?


Mě určitě ano. Taky jsem je dříve měla hrubé a takové jakoby zpramínkovatělé . Ted jsou jemné a když je učešu do hladka zůstanou tak pěkné pořád a nezpramínkovatí . Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 1:18 pm    Předmět: Citovat

Tak mě se nezdá, že by byly vlasy po přírodní kosmetice jemné. Záleží na přípravku. Po některých mám jemnější a po některých jako žíně.
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: ne září 25, 2011 10:08 pm    Předmět: Citovat

Tak si tu na DV čtu různé diskuze a najednou na mě vybafne reklama (kterých si jinak vůbec nevšímám a ignoruju je) - přírodní kosmetika s hadím jedem Shocked To už mi připadá, že výrobci nevědí, co by. To teda nevím, jestli je horší botox nebo hadí jed Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 8:21 am    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
Tak si tu na DV čtu různé diskuze a najednou na mě vybafne reklama (kterých si jinak vůbec nevšímám a ignoruju je) - přírodní kosmetika s hadím jedem Shocked To už mi připadá, že výrobci nevědí, co by. To teda nevím, jestli je horší botox nebo hadí jed Rolling Eyes


Já jsem se nad tím šokla včera Laughing

Jinak co se týče přírodní kosmetiky, tak jsem zjistila, že nejvíce mi asi vyhovuje BEZSILIKONOVÝ chemický šampon a přírodní kondicionér - používám výhradně od Alverde (no money, no funny Laughing ) Smile Zkoušela jsem to i naopak, ale po delším používání mi jakýkoli přírodní šampon tak vysušoval vlasy, že to ani chemický kondicionér, byť určený primárně na suché vlasy, nezachránil, což je škoda, chtěla jsem používat čistě přírodu Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: so květen 12, 2012 1:05 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,
mám dost zničené vlasy z barvení a hodlám v něm pokračovat, (s ročními přestávkami Wink ) jelikož mi jde hlavně o barvu je mi jasné, že o vlasy musím, pečovat dvojnásobně , akorát nevím co mým vlasům prospívá. Chtěla jsem se zeptat na nějakou přírodní kosmetiku,oleje,kondicionéry,masky- především na suché vlnité vlasy. Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2016 1:28 pm    Předmět: Citovat

http://eshop.havlikovaapoteka.cz/index.php?id_product=15&controller=product
Znáte? Co si o něm myslíte? Jinak ta značka má na celý sortiment akci 2+1 zdarma. Jsou tam i zajímavé věci na pleť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KarinT.
8-20
8-20


Založen: 23.4.2023
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st květen 17, 2023 2:47 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky, diskuze je podstatně starší, tak bych ráda obnovila na aktuální téma. Máte někdo vyzkoušenou nějakou přírodní, veganskou kosmetiku na vlasy, prosím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aduška23
0-7
0-7


Založen: 17.5.2023
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne květen 21, 2023 6:55 am    Předmět: Citovat

Já používám jen veganskou kosmetiku. Kupuji tenhle šampon https://laorganica.cz/produkt/superfood-sampon-pro-leskle-vlasy-s-baobabem-a-granatovym-jablkem/ od La Organica. Krásně voní, vlásky hydratuje a nevysušuje. Nepoužívám kondicionér a jen arganový olej do konečků. Vlásky přitom běžně barvím hennou, ale nejsou nijak poničené ani vysušené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Julčababor
0-7
0-7


Založen: 24.5.2023
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st květen 24, 2023 2:57 pm    Předmět: Citovat

Já používám i kondicionér ze stejné řady, takže taky můžu doporučit, mají i masku z bambusového másla, tu jsem zatím nezkusila. Každopádně jsou ty vlasy po těch produktech nadáchané a jemné, nejsou takové těžké jako po běžné kosmetice obsahující chemické směsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KarinT.
8-20
8-20


Založen: 23.4.2023
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt květen 25, 2023 7:28 am    Předmět: Citovat

Moc díky holky, tak já to vyzkouším, koupím menší balení na zkoušku a dám vědět. Mám vlásky barvené na blond, tak snad bude vše ok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.