Dr. Hauschka
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=69cc36412b41717decc15ceb67045bd5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2007 5:57 pm    Předmět: Citovat

Zkoušel někdo šampony Dr. Hauschka ? Já od nich používám řasenku a pudr . Jsou bezva , nedráždí mi oči ani pleť. Tak pomýšlím i na šampon. Máte s ním nějaké zkušenosti ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 12:14 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Zkoušel někdo šampony Dr. Hauschka ? Já od nich používám řasenku a pudr . Jsou bezva , nedráždí mi oči ani pleť. Tak pomýšlím i na šampon. Máte s ním nějaké zkušenosti ?


Ja mam zkusenost s nimbovym samponem od Hauschky. Je naprosto ciste prirodni, nejsou tam sulfaty - takze VUBEC nepeni, kdyz dele mnes ve vlasech vytvori se jen takovy bily povlak. Umyt vlasy dokaze dobre, take je intenzivne provoni a nezatizi je. Jedinym nedostatke jsem videla spatny odhad mnozsti 1 davky. Chce to cvik, diky tomu, ze netvori penu, neni vzdy tak uplne jasne, kde uz sampon je a kde ne. Dnes uz neni k dostani, asi pred pul rokem obmenili sortiment, takze sampony maji stale 3, ale ve vetsim baleni, o tech uz nic nevim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 3:55 pm    Předmět: Citovat

Lenna napsal:
Damayanti napsal:
Zkoušel někdo šampony Dr. Hauschka ? Já od nich používám řasenku a pudr . Jsou bezva , nedráždí mi oči ani pleť. Tak pomýšlím i na šampon. Máte s ním nějaké zkušenosti ?


Ja mam zkusenost s nimbovym samponem od Hauschky. Je naprosto ciste prirodni, nejsou tam sulfaty - takze VUBEC nepeni, kdyz dele mnes ve vlasech vytvori se jen takovy bily povlak. Umyt vlasy dokaze dobre, take je intenzivne provoni a nezatizi je. Jedinym nedostatke jsem videla spatny odhad mnozsti 1 davky. Chce to cvik, diky tomu, ze netvori penu, neni vzdy tak uplne jasne, kde uz sampon je a kde ne. Dnes uz neni k dostani, asi pred pul rokem obmenili sortiment, takze sampony maji stale 3, ale ve vetsim baleni, o tech uz nic nevim.



Díky moc, tak to já ho asi vyzkouším. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 2:36 pm    Předmět: Citovat

taky se chystam dr. hauschka vyzkouset a asi casem i jine vyrobky teto znacky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 6:34 pm    Předmět: Citovat

mate nekdo prosim zkusenost s nimbovou vlasovou kuru od dr.hauschka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 5:18 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
mate nekdo prosim zkusenost s nimbovou vlasovou kuru od dr.hauschka?


Na Haushkovu kůru se chystám , ale mám teď velkou zásobu kokosového oleje od Reniu . Tak až ho dopatlám , vyzkouším Hauschku a dám ti vědět. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 8:45 pm    Předmět: Citovat

Hauschka mě láká už hodně dlouho.
Je to první třída čistě přírodní kosmetiky, ale zase podle toho vypadají i ty ceny Confused Laughing
Ale co se dá dělat, ...musím od nich něco zkusit. Myslím, že se dá Hauschka koupit jenom na netu, není-liž pravda? Nebo znáte někdo prosím nějaký kamenný obchod mimo Prahu, kde by ho měli?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 9:24 pm    Předmět: Citovat

Jaké jsou cenové relace u Hauschky? Asi je to celkem pálka....co? Confused Ale zkusila bych jí,obvzlášť jestli mají něco na mastící se pokožku hlavy... Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 9:55 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Jaké jsou cenové relace u Hauschky? Asi je to celkem pálka....co? Confused Ale zkusila bych jí,obvzlášť jestli mají něco na mastící se pokožku hlavy... Idea


Šampony asi tři stovky, nimbová vlasová kůra pět set, kondicionér třista sedmdesát, nimbová vlasová voda třista čtyřicet...a tak dál.
Zhruba takhle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 9:59 pm    Předmět: Citovat

A na mastící se vlasy mají šampon Citron - lichořeřišnice. Podle jiných diskusních fór je opravdu dobrý a stojí za tu cenu. Šampon reguluje produkci kožního mazu a prý skutečně upravuje maštění.
Taky by se mi hodil Very Happy
A ještě by se mi hodil nějaký milionář k tomu...... Laughing Laughing - kde má člověk na tu kosmetiku pořád brát Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.