Dr. Hauschka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=61fa8b3305ac4bf752dfb093b3a8a63aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 7:52 pm    Předmět: Citovat

bloodQUEEN napsal:
http://www.drhauschka.cz/pripravky-pece-o-vlasy-c-118_126.html Ale tuto stále sú.
Keby ich náhodou rušili, to aby som si išla nejaký kúpiť. Shocked
Tahle adresa ale není eshop když tak kliknes na tu taštičku tak tě to přesmeruje na jejich eshop a tam je vymetýno.....

Ad. yinyang.cz je jejich eshop a já to tedy nikde nevidím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 12:10 pm    Předmět: Citovat

Tak to mě docela mrzí , že je ruší Crying or Very sad Chtěla jsem si je koupit a už je nemají skladem ani v zahraničních e-shopech. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 12:18 pm    Předmět: Citovat

to je naprd, já se tak dlouho rozmýšlela a nakonec ho nevyzkouším vůbec Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
campanella
8-20
8-20


Založen: 24.8.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 12:28 pm    Předmět: Citovat

já jsem koukala na jeden americkej a tam je měly, ale to bysme musely objednat ve větším, aby se to vyplatilo, ale taky jsem vyděšená, co ted rychle vymyslim, protože ty čirý přírozní šampony jsou hrozný a ten červenej od Hauschy byl super
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 8:39 pm    Předmět: Citovat

Hauschku ted maji na organictime.cz a maji i pomerne dost vzorecku a minibaleni-to jen pro zajemce o vyzkouseni Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 10:53 pm    Předmět: Citovat

Tak i když jsem jejich obchod odstřelovala emailama do dneška se mě nikdo neozval...takže tolik k ochotě eshopu drhauschka.cz Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starlight
81-160
81-160


Založen: 23.1.2009
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 8:50 am    Předmět: Citovat

Po dlouhém rozvažování, co tentokrát vyzkouším na svou neponaučitelně mastnou pleť s rozšířenými póry jsem si koupila testovací sadu od Hauschky.
Bylo mi řečeno, že mi vydrží cca 3 týdny, ale teda!!to by ty vzorečky musely být snad bezedný Laughing vždyť je toho hrozně málo Laughing
Hlavně by mě zajímalo, jak nanášet tonikum, když si ho naleju na tamponek, tak zákonitě bude aspoň čtvrt té pidi lahvičky v čoudu..?
A ten olejík - podobnej problém, píšou, že se má nanášet na suchou pleť - to mi připadá zvláštní, doteď jsem si myslela, že olej je vždycky lepší použít na vlhko, že ho spotřebuju míň, a líp se vstřebá....teď jsem zrovna naolejovaná, ale doslova Laughing asi bude dost problém odhadnout množství....
_________________
Do not complain that the road is long...Be happy that you can walk on it.
W.Freiheit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 8:57 am    Předmět: Citovat

nevím teda jak velké máš vzorečky, ale mě od Logony (1,7ml)vydrží fakt 3 týdny! stačí opravdu málo, u přírodní kosmetiky je lepší nanášet méně než více Wink oleje na obličej nepoužívám, ale kdyby, použila bych jen na mokro..i krémy na obličej mažu na mokro...tonikum nepoužívám (pokud se teda napočítá růžová voda, která má rozprašovač, takže si ji po vyčištění stříknu na obličej..)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starlight
81-160
81-160


Založen: 23.1.2009
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: so říjen 02, 2010 10:18 am    Předmět: Citovat

Tak, právě je to dva týdny, co používám svou testovací sadu Hauschky. Se vzorečky jsem se naučila celkem v pohodě pracovat, i když mi to připadalo ze začátku nemožné, zdá se, že mi vydrží možná i o týden déle než teoreticky měly Smile musím říct, že jsem nadšená z čistícího krému i z tonika - tonikum mi hrozně krásně voní Laughing , ale z olejíčku mám pořád rozporuplné pocity...používám ho opravdu jen trošičku (vždycky jen obrátím tu malinkou lahvičku na prst, dvakrát nebo max třikrát, za ty dva týdny mi ubyly snad 2mm), a stejně to nějak není ono Confused byla jsem zvyklá přes den nekrémovat ani neolejovat, tak je mi to celkem nepříjemné, ale snažím se si zvyknout...no, každopádně se vždycky ráno přepudruju, ale odpoledne je vždycky ta pleť už taková ošklivá, zase se leskne a jsou hrozně vidět ty rozšířené póry....tak pořád čekám, je to přecejen přírodní kosmetika, takže se vůbec nebudu divit když se mi ta pleť bude srovnávat klidně i půl roku nebo rok...ale obávám se, že s tím olejíčkem nebudu sympatizovat nikdy Laughing
_________________
Do not complain that the road is long...Be happy that you can walk on it.
W.Freiheit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: so říjen 02, 2010 3:36 pm    Předmět: Citovat

Tak sem v pátek zase zahlídla jejich šampony u nás ve výživě (prý byl výpadek když končila jedna šarže a měla nastoupit jiná). Jinak mi ale přijde že se změnila barva u toho šamponu na suché vlasy už není oranžový ale červený...

(jinak na jejich eshopu ty šampony pořád nejsou).... Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.