olejíčky Hádek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d36099de5407da5260225e5d1c13ef3dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: po prosinec 26, 2011 6:12 pm    Předmět: Citovat

Jelikož bez přípravků pana Hadka taky nemůžu existovat, tak jsem za tu chvilku co nevyrábí vyzkoušela jako náhradu: Nobilis a Atok.

Můžu říct, že Atok plně nahradí Hadkovy věci (hlavně intimní mytí olej). Dokonce skoro stejně voní. Prostě se tam původ od Hadka nezapře Very Happy

Naproti tomu Nobilis mi přijde trochu polochemický, krémy, sprcháče,....
Navíc mi od Nobilisu za týden zplesnivěl krém, reklamaci uznali, ale prý tam žádné bakterie nenašli, ale plíseň byla dost rozšířená.
Tudíž Nobilis mě jaksi taksi zklamal, příznivci prominou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 8:57 am    Předmět: Citovat

Karel Hadek zase vyrábí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 12:09 pm    Předmět: Citovat

Paráda!!!! Cool Very Happy Díky za dobré zprávy, už jsem začínala svoji docházející HY intimou zuřivě šetřit Twisted Evil . Nicméně naděje jsem se nevzdala a jsem ráda, že to vyšlo. Akorát doufám, že tentokrát si pan Hádek už dá fakt pozor na to, s kým se dává dohromady ať už pracovně nebo soukromě... Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 12:50 pm    Předmět: Citovat

Very Happy no to mi povídej, já jsem nadšená. Hned jsem si objednala svoje oblíbence Embarassed .

No jestli si už teď nedá pozor, tak budu pochybovat o jeho zdravém rozumu....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
inus
21-40
21-40


Založen: 8.8.2011
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 9:53 am    Předmět: Citovat

Hadka používám už 15 let, ke stálicím patří ženšenový krém, odličovač makeupu a krém na ruce. Naopak mi nesedí sprchovací olej, je po něm hrozně mastná vana, zubní olej a bohužel i připravky na vlasy, po kterých byly moje vlasy mastné a těžké. Teď ale vidím, že jsem je špatně používala, zkusím tedy koupit znova a vyzkoušet. Ten balzám Haarette mě hodně láká. Jinak pokud zas dědkovi rupne v bedně, je už na trhu naštěstí dostatek aroma a bio kosmetiky, můj oblíbený obchod Biooo jich má tuny a umí i poradit. Sice některé přípravky nahradit nejdou, ale aspoň na čas mě to zachránilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 9:48 am    Předmět: Citovat

Inus, jenom malá technická s těma sprcháčema - já se s nima taky ze začátku nemohla sžít, ale pak mě napadlo odlejt si jeden do menší lahvičky a rovnou už tam ho naředit vodou do tý bílý emulze. A musím říct, že tak mi to fakt vyhovuje, vanu už to tak nemastí - a když se teď mám umejt něčím jiným, tak docela trpím.Akorát HYintimu používám neředěnou.
Ale pokud jde o vlasovomycí oleje, tak mám taky jiný favority. Jako ty vlasy po umytí nejsou špatný (teda po tý "psí" metodě s hodně naředěným olejem), ale prostě mám přípravky, po keterejch jsou ještě lepší. Mám docela ráda to komonicový tonikum (ale tuží fakt jen minimálně, spíš ho používám na provlhčení vlasů, když chci nějaký copový nebo drdolový vlnky). Haarette si občas koupím vzorkový balení - docela pomáhá na podrážděnou pokožku hlavy. Ale nijak pravidelně nepoužívám (asi i proto, že mi to docela smrdí), takže dobrozdáním na slibovaný účinky nemůžu sloužit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
inus
21-40
21-40


Založen: 8.8.2011
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2012 1:26 pm    Předmět: Citovat

Díky, možná těm sprcháčům zkusím ještě dárt šanci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 5:08 pm    Předmět: Citovat

Zkouším nějaké věci od Hádka - zatím mám jen pár poznatků:

- po mycím oleji mám pěkný objem, moc mě nesvědí hlava, ale celkem špatně se mi rozčesávají vlasy (ředím 15ml v necelém litru vody)
- strašně mi voní Haarete balzám (mám jen vzorek)
-zato komonicové vlasové tonikum voní zvláštně a jsem zvědavá na jeho účinky

Z pleťovky mám taky několiv výrobků, ale ty chci nejdřív pořádně vyzkoušet - pak poreferuji Smile

Jo a abych nezapomněla - jsem docela nadšená z jejich deodorantu! Je dost intenzivní, co se týče vůně, ale vážně funguje a i když se hodně potím, nejsem cítit potem Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 1:31 pm    Předmět: Citovat

Tak držím palce, ať jsi spokojená i s těma pleťovejma preparátama. Já už nepoužívám skoro nic jinýho (leciderma shea růže, dermisoft, čistý bambucký máslo, občas plácnu i femisheu nebo intimiss, jsou na ksichtík taky fajn, opalovací olej... - nejspíš jediná nehadkověc, kterou na matlání na obličej i jiný části těla používám, a není od Hadka, je jednou za čas sádlo s pár kapkama propolisový tinktury Twisted Evil ). Ale nějakou chvíli mi trvalo, než jsem si u Hadka našla, co mi vyhovuje nejvíc, tak držím palce, aby ses strefila hned napoprvý. Cool
A je fakt zajímavý, jak se naprosto rozjíždíme ve vůních: komonicový tonikum mi voní, haarette mi docela smrdí Laughing . A na to rozčesávání není špatnejch pár kapek haretolu (mně teda teď už zase tolik nevyhovuje, protože jak mi páčo poporostlo, je v dýlkách a na koncích fakt hodně suchý a líp než samotnej olej mu dělá kombinace pár kapek oleje a trošička kondiše nebo masky - a nevymejvat. Ale jestli mají tvoje vlasy k olejům kladnej vztah, tak by Ti mohl vyhovovat.
Deodorant není špatnej, taky ho sem tam použiju, ale momentálně hlavně ulítávám na vlastnoručně vyráběným deo (i když s pomocí Hádkovejch olejů): Destilovaná voda a do ní pár kapek šalvějovýho éteráku a pár kapek éteráku litsea cubeba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 2:25 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
hovuje nejvíc, tak držím palce, aby ses strefila hned napoprvý. Cool
A je fakt zajímavý, jak se naprosto rozjíždíme ve vůních: komonicový tonikum mi voní, haarette mi docela smrdí Laughing . A na to rozčesávání není špatnejch pár kapek haretolu (mně teda teď už zase tolik nevyhovuje, protože jak mi páčo poporostlo, je v dýlkách a na koncích fakt hodně suchý a líp než samotnej olej mu dělá kombinace pár kapek oleje a trošička kondiše nebo masky - a nevymejvat. Ale jestli mají tvoje vlasy k olejům kladnej vztah, tak by Ti mohl vyhovovat.


Já jsem zatím ze všeho hrozně nadšená, tak uvidíme, jestli mi to vydrží Smile

Každopádně moje vlasy si s oleji vůbec nerozumí - takže Haaretol asi pokoušet nebudu. Asi to bude mojí nešikoností, ale neumím je dát v takovém množství, abych nemusela vlasy mýt na pětkrát a totálně si je tím nevysušila....To já radši nějaké dobré kupované bezsilikonové masky Smile Ale Haarette by mohl fungovat i jako maska na vlasy, ne? V popisu píší jak o uklidnění vlas. pokožky, tak o regeneraci vlasů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.