olejíčky Hádek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2f79ad7cd9957c700fd8d5213c67dc2dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 2:59 pm    Předmět: Citovat

Haarette by fakt měl fungovat i jako maska, i když já měla zatím vždycky jenom pidibalení a dávala jsem ho skoro výhradně ke kořínkům, tak s jeho "maskovejma" účinkama nemám zkušenosti.
Ten haretol jsem myslela fakt čistě na rozčesávání, já to s ním měla tak, že jsem si koupila tu maličkou vzorkovou lahvičku a dala jsem si do vlhkejch dýlek a konečků po umytí tak tři až šest kapek (do vlhkejch dlaní, pořádně rozpatlat a teprve potom na vlasy). Ale jestli už máš vyzkoušený masky, který Ti vyhovujou, tak netřeba měnit. A další věc je, že když budeš nějakej čas používat ten vlasomycí olej, tak vlasy možná přijdou k rozumu samy a půjdou rozčesávat líp i bez přidání čehokoli dalšího. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 5:01 pm    Předmět: Citovat

Každopádně vyzkoušet by se mělo všechno a ta vzorová balení jsou na to ideální Wink Takže myslím, že i na Haaretol dojde...
Právě, že po mycím oleji (i s kondicionérem nechaným jen asi minutu)se mi vlasy cuchají víc než po mytí šamponem. To mi přijde dost divné. Ale zas objem mají hezký.
Třeba musím vyzkoušet ještě jinou techniku mytí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 1:14 pm    Předmět: Citovat

Tak držím palce. Já teda vlasomycí olej nikdy nezkoušela nijak soustavně, ale co jsem se tak dočetla (teda na Aromafauně - ale ony Ty psí mycí oleje jsou hodně podobný těm lidskejm a paničky je zpravidla svejm miláčkům taky uždibujou Twisted Evil ), tak tam pár lidí psalo, že zezačátku museli dávat balzámy, ale po pár mytích se to upravilo a už se jim dlouhosrstý mazlíčci rozčesávají parádně i bez jakejchkoli balzámů či dalších olejů... Jo a někomu nevyhovuje to ředění vlasomycího oleje s vodou, spíš napřed vlasy hojně proplachuje vodou, aby "nabobtnaly" a pak aplikuje olejík - a prej ten olej napodruhý i malinko jakoby napění, Za sebe teda musím říct, že mně daleko víc vyhovuje ta "ředící" metoda, ale ono to asi bude vlasy od vlasů.
A vzorečkový balení jsou super - i když prej dalo hooodně práce k nim Hádka kdysi přemluvit. Ale řekla bych, že nelituje, že se nechal ukecat, podle mě mu to docela zvýšilo obrat a přivedlo nový zákazníky Wink Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
inus
21-40
21-40


Založen: 8.8.2011
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 10:54 pm    Předmět: Citovat

Tak já dala mycímu oleji na vlasy ještě jednu šanci a ať to ředím jak to ředím, pořád po tom mám vlasy mastné Sad Co mi zatím nejvíc vyhovuje je šampon a kondicionér obsažený v barvách Naturtint, po těch jsem měla vlasy super skoro týden, akorát nevím složení. Tedy na jedno umytí měsíčně po barvení, jak při dlouhodobém používání, to nevím. Haarete jsem si koupila taky, ten si nechám, stejně jako tekutý vosk pro zvířata, na namaštění konečků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2012 7:13 pm    Předmět: Citovat

inus napsal:
Tak já dala mycímu oleji na vlasy ještě jednu šanci a ať to ředím jak to ředím, pořád po tom mám vlasy mastné Sad Co mi zatím nejvíc vyhovuje je šampon a kondicionér obsažený v barvách Naturtint, po těch jsem měla vlasy super skoro týden, akorát nevím složení. Tedy na jedno umytí měsíčně po barvení, jak při dlouhodobém používání, to nevím. Haarete jsem si koupila taky, ten si nechám, stejně jako tekutý vosk pro zvířata, na namaštění konečků.


S mycím olejem nápodobně. Je dobrý, nemusím používat koncidionér atak, ale když jako pvní mytí nepoužiju normální šampon tak to vlasy prostě neumyje úplně..bezprostředně po umytí se na to jakš takš koukat dá, ale viditelně mastné jsou vlasy pak hrozně rychle. Zkoušela jsem už spoustu způsobů ředění a neředění.. Jako druhá fáze mytí je plej výborný, vlasy nejsou suché, nejsou ani těžké a jsou hodně hebké atak..ale jinak jsem zklamaná Sad

Skvělý je zubní olej (zubní pastu používám už pouze teď když mi olej došel a odhodlávám se koupit další dávku..nedá se to srovnávat).

Sprcháče mě nevzaly, připadá mi že moc neumyjou..potřebuju ten pot, prach a mastnotu smýt a ne nabalit další vrstvu oleje (tu nabaluju po umytí na ČISTOU kůži).

HY mycí olej na obličej je fajn Smile

Opalovák je nejlepší!

Intimní HY olej je úplně NEJLEPŠÍ!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.