olejíčky Hádek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0e71e1ee60e5fc18b953e1a69f673d7dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 8:38 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Jojo, zubní olej se používá místo pasty. Já nekapu na kartáček, ale rovnou na jazyk, při mojí šikovnosti mi z toho kartáčku vždycky polovina stekla. A pak to chce ještě chvíli jenom tak pohonit ten olejík smíchanej se slinama v puse.
Jinak opalovák používám zpravidla i druhý léto a nikdy se mu nic nestalo - dělám to tak, že si vždycky část odleju do lahvičky pro normání spotřebovávání, část nechám v ledničce "na horší časy" - v ledniče se mi od Hadka nezkazilo ještě nikdy nic (teda ne že bych tam ty věci měla třeba čtyři roky, ale každopádná pár měsíců až rok po záruce jsou ještě ok).
Jsem zvědavá, co sprcháčům řekneš - já teda musím podotknout, že skoro žádnej nevoněl úplně tak, jak bych čekala. Většinou ta vůně byla taková jemnější, místy skoro až podprahová, jak jsem byla předtím zvyklá na pořádně parfemovaný věci z drogerky - ale velmi rychle jsem si zvykla. Můj favoit je šalvějovej, sprcháč ten teda voní hodně výrzně.


Ok takže lednička Smile
Objednala jsem si vzorky levandulového, jalovcového (tu vůni zbožňuju..i když třeba nebude silná) a toho letního frish nebo jak se jmenuje. No a myslím že jim neřeknu nic špatného Smile jsem si jistá že se velmi rychle adaptuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 7:03 pm    Předmět: Citovat

Našla jsem to na jiném fóru, přišlo mailem jako newsletter Evil or Very Mad
A když najedete na stránky Karla Hádka, tak...uvidíte: http://www.karelhadek.eu/

Dobrý den,
my, zaměstnanci společnosti AROMATERAPIE Karel Hadek s.r.o., se sídlem Kšice 11, 349 01, Stříbro – Kšice, bychom chtěli informovat o změnách týkajících se firmy Aromaterapie Karel Hadek s.r.o., pana Karla Hadka, nás zaměstnanců a i vás zákazníků-spotřebitelů.
Výše uvedená společnost začala na Stříbrsku vyvíjet svou činnost od září 2009. V jejím čele stál v pozici jednatele pan Karel Hadek, který se kosmetikou úspěšně zabývá již přes 30 let. Majitelkou společnosti je jeho manželka Lenka, na níž ji pan Hadek přepsal, aby zabránil eventuelnímu dělení majetku po jeho smrti mezi nežádoucí dědice, kteří za jeho života o něho nejeví zájem.
Dne 15.9.2011 nečekaně přijela do sídla společnosti paní Lenka Hadek se svým bratrem Martinem Kelnarem a přivezla dvě zásadní písemnosti pro další chod firmy. Jednou z nich byl notářský zápis o odvolání pana Hadka z funkce jednatele a druhá listina byla jmenovací, kde byl nahražen v této pozici právě panem Kelnarem. Ten se okamžitě ujal slova s tím, že zastupuje paní Hadek a nechal si svolat všechny zaměstnance. Vysvětlil nám, že je zaměstnancem obchodního centra Hornbach v Plzni, kde má bohaté zkušenosti s personálem, jelikož řídí 130 lidí. Dále nám sdělil, že panu Hadkovi společně se svou sestrou předložili 4 body, které musí splnit, jinak přivedou naši velice dobře prosperující firmu do likvidace. Na náš dotaz o jaké body se jedná, nám řekl, že jeden se týká toho, že pan Hadek (jež má patentované receptury, logo a obchodní jméno společnosti na sebe) jim má vydat receptury a umožnit další výrobu s tím, že mu budou za to platit nějakou apanáž. K dalším třem bodům požadavků sdělil, že není kompetentní o nich hovořit, jelikož jsou to soukromé věci mezi paní a panem Hadek. Na naše dotazy, proč chtějí zlikvidovat 31 pracovních míst, když velmi dobře vědí, že práce ve zdejším kraji opravdu není a v mnoha případech jsou mezi námi jediní živitelé rodin, nám nový jednatel pan Kelnar sdělil, že je to smutné, ale že ho to nezajímá. Po celou dobu svého „projevu“ k zaměstnancům s námi jednal povýšeně a vyloženě se vysmíval našemu zoufalství. Chápeme to všichni jako naprosto nemorální vydírání našeho bývalého jednatele – vzhledem ke třem uvedeným soukromým bodům – a dále jako snahu o snadné zbohatnutí pana Kelnara a jeho sestry Lenky Hadek. Preparáty, o něž mají oba jmenovaní takový velký zájem, pan Hadek vymýšlel, zkoušel a testoval několik desetiletí, tedy již v době, kdy pan Kelnar i paní Hadek ještě spinkali v povijánu.

Vzhledem k tomu, že firmu chce dovést do likvidace v nejbližší době, jak nám na shromáždění sdělil, nemáme již co ztratit a rozhodli jsme se demonstrovat před budovou Hornbachu v Plzni. Máme přislíbenu účast celostátních médií. Prvenství ve zveřejnění této kauzy má regionální Tachovský deník.
zaměstnanci firmy Aromaterapie Karel Hadek s.r.o
[/i]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 3:02 pm    Předmět: Citovat

No bezva..taky mi ten mejl teď přišel. Zrovna jsem chtěla objednávat Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 3:28 pm    Předmět: Citovat

Jejich web už nefunguje, zrovna jsem uvažovala, že si něco objednám, a ono prd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 3:39 pm    Předmět: Citovat

Tak já nevím tohle už se jednou dělo a teď znova...očividně dosti důvěřivý člověk...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 6:22 pm    Předmět: Citovat

Uf...no, je to samozřejmě hloupé... Jadess, že se to už stalo, tím myslíš to s firmou Atok?

Jinak, zrovna jsem se podívala i o pár stránek dál do historie, bavili jste se o vlasovém mycím oleji-jak se to teda dělá s tím ředěním?? Shocked Já tenhle olejík mám a zatím jsem ho používala jenom tak, že jsem nakapala do dlaní a rozetřela do mokrých vlasů, chvilku masírovala a pak smyla. Tady jste se bavili o nějakém ředění, prý polévkovou lžíci na půl litru vody....a to je jako jedna dávka??? Shocked Teda, nic proti, ale polévková lžíce, to je nějak moc ne? To by mi ta lahvička vystačila jenom na pár umytí Rolling Eyes Já používám pár kapek, řekla bych, že tak kávovou lžičku... Tak jak to teda je? Vážně celou polévkovou lžíci??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 6:40 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Uf...no, je to samozřejmě hloupé... Jadess, že se to už stalo, tím myslíš to s firmou Atok?

No jo to s Atokem sem přesně myslela...

Jinak ještě že u nás ve zdrav.výživě jsou dosti předzásobeni...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivanka.i
161-320
161-320


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá září 23, 2011 9:21 am    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Jinak, zrovna jsem se podívala i o pár stránek dál do historie, bavili jste se o vlasovém mycím oleji-jak se to teda dělá s tím ředěním?? Shocked Já tenhle olejík mám a zatím jsem ho používala jenom tak, že jsem nakapala do dlaní a rozetřela do mokrých vlasů, chvilku masírovala a pak smyla. Tady jste se bavili o nějakém ředění, prý polévkovou lžíci na půl litru vody....a to je jako jedna dávka??? Shocked Teda, nic proti, ale polévková lžíce, to je nějak moc ne? To by mi ta lahvička vystačila jenom na pár umytí Rolling Eyes Já používám pár kapek, řekla bych, že tak kávovou lžičku... Tak jak to teda je? Vážně celou polévkovou lžíci??


Polievkova lyzica je zbytocne vela. Staci len par kvapiek. Ja som davala tak na dno pollitrovej PETky a zvysok doliala vodou.
Niekde tu (asi na tych predchadzajucich strankach) by malo byt aj video ako tie sampony pouzivat sice na umyvanie psika ale princip je ten isty Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
linddalin
41-80
41-80


Založen: 1.11.2009
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: so září 24, 2011 10:15 pm    Předmět: Citovat

Tak to mám fakt radost, zrovna jsem měla v plánu si něco objednat... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: so prosinec 03, 2011 3:34 pm    Předmět: Citovat

nevíte, jestli se dá ještě někde objednávat? Popř. kupovat někde v kamenném obchodě (u nás ve zdravé výživě Hádka nemají). V žádném e-shopu už nemůžu najít.. Fakt nevím, co budu bez HY-intima dělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.