Weleda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6b2bcac24dee21f6706f83bdbdb74e29Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ladynka
8-20
8-20


Založen: 1.3.2010
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so duben 06, 2013 10:09 am    Předmět: nové šampony Weleda Citovat

Tři nové šampony od Weledy se brzy objeví v prodejnách Dm. Měl by to být proti lupům, na suché vlasy a pro normální vlasy. Cena se bude pohybovat tuším kolem 230 kč. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ladynka
8-20
8-20


Založen: 1.3.2010
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st duben 10, 2013 8:59 pm    Předmět: nové šampony Weleda Citovat

Tak jsou za 249 kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mafik
21-40
21-40


Založen: 29.3.2013
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2013 1:32 pm    Předmět: Citovat

Včera už jsem je viděla v DM Smile vypadají moc hezky, zatím jsem ale odolala Razz písněte, až někdo odzkoušíte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2013 12:19 pm    Předmět: Citovat

nová vlasová rada už aj u nás! ceny 10-11€. chcem aspoň ten kondiš, dajte recenziu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Astarte
41-80
41-80


Založen: 4.11.2009
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 10:18 pm    Předmět: Citovat

Holky poskytla byste mi prosím některá na vyzkoušení vzoreček/odlitek sprchového šamponu měsíček od Weledy? Brno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: so duben 20, 2013 7:37 am    Předmět: Citovat

Jojo, vypadají pěkně a ještě na ně máme 25% slevu, takže do toho asi půjdu Very Happy ale teď mám doma fakt hromadu šampónů - lavera, logona, lávovka, oriflame...
Ale tak do zásoby a se slevou - no nekup to! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út duben 23, 2013 8:03 am    Předmět: Citovat

Takže vyzkoušen vzoreček Ovesného regeneračního šamponu pro suché a poškozené vlasy. Opravdu hodně výživný šampon, krásně voní, na přírodu docela dost pění. Pokožka nekousala, takže velké plus. I když mám spíše sklon k sušším vlasům, tak na mě to už bylo moc výživné-vlasy sice byly úžasné lesklé, nebyly splihlé, ale pokožka mi přišlo brzo taková mastná, přestože to na pohled poznat nešlo, ale příjemné mi to nebylo, takže jsem myla po 4 dnech (normálně myju po 7).

Rozhodně si dělám zálusk na šampon s prosem.

A co se týče vzorků, kamarádka mi dovezla vzorek ze Zdravé výživy, takže běžne kouknout do bio obchůdků, třeba budou mít nějaké k dispozici. A nejsou to žádné miniaturní vzorky, já bych ten jeden pytlík měla i na 3 umytí klidně Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne květen 26, 2013 8:24 am    Předmět: Citovat

Pšeničný šampon proti lupům - výrazně voní po šalvěji, takže při mytí vytváří takový osvěžující pocit. Vlasy na prnví pohled vypadaly líp než po ovesném šamponu, ovšem asi po 2 dnech se mi objevily právě lupy, které normálně vůbec nemám Twisted Evil Ale měla jsem jen vzoreček, tak nevím, jak by se vlasy chovaly po dlouhodobém používání. Ještě mi chybí vykzoušet šampon s prosem, tak snad se mi podaří sehnat vzorek. Jsem ráda, že jsem si nekoupila celé balení, protože bych asi byla zklamaná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: ne květen 26, 2013 12:18 pm    Předmět: Citovat

Tak já mám vyzkoušený ten ovesný i pšeničný - ovesný si nemůžu vynachválit, je to momentálně favorit mezi šampóny. Hezky umyje, vyživí a naleskuje, vlasy drží pěkné tak tři dny. Pšeničný ten zas tak fajn není, moc neumyje a snlupy tež nic moc neudělá, ale když ho kousek kápnu do jiného šampónu, třeba do toho ovesného, tak to už je fajn, protože po ovesném trošku lupy mám, nebo po hennovém od alverde a on je taknějak z většiny vymizí.
Ovesný kondicionér mi ale nesedí, maximálně po henně na její vymytí, ale to je zas lepší gestil. Je na mě moc hutný, není moc fajn.
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne květen 26, 2013 12:19 pm    Předmět: Citovat

Mays napsal:
Ovesný kondicionér mi ale nesedí, maximálně po henně na její vymytí, ale to je zas lepší gestil. Je na mě moc hutný, není moc fajn.


Jakože je moc výživný? Zatíží vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.