Jojobový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=655594c1bfd025bf20702837a13c5033Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 9:52 am    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Tak mě napadlo...nedalo by se na jojobovém oleji smažit jídlo? Laughing Vím, že tam píší, že není vhodný pro vnitřní užití, že olej nedodá tělu žádné látky jen jím beze změny projde.Tak mě napadlo, že by jídlo mohlo být zdravější, když se jojobák neusazuje Very Happy Ale já vím asi hloupost, jen mě to tak vrtalo hlavou Laughing


Broboha!! Nezkousej to!, to je jak smazit cokoliv na Mogulu...to je taky olej. Jojobak neni stravitelny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 11:55 am    Předmět: Citovat

Já za boha neměla v úmyslu to zkoušet jen jsem přemýšlela o tom jestli by to šlo Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 12:54 pm    Předmět: Citovat

no ale fakt Rolling Eyes proč by měl být nebezpečný když akorát projde tělem,chemikálie to neni tak co Very Happy já v tom opravdu nevidím nic špatného,není tu někdo kdo řekl proč konkrétně se nesmí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2007 12:21 pm    Předmět: Citovat

Tak dnes sa mi KONECNE podarilo zohnat JOJOBOVY OLEJ!!! Dobra teta lekarnicka mi ho zohnala a nebol ani drahy.Vysiel ma na 159 SK.
Som zvedavy ako ho moje vlasy prijmu.Potom napisem vysledok.Doteraz som pouzival olivovy olej,ale ten je mooooocc mastny a tazky.Takze toto bude prijemna zmena.. Wink Wink Wink Cool Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 4:55 pm    Předmět: Citovat

Tak odskusane!!!Fakt ten jojobak je taky skvely ako pisete!!Nelutujem,ze som ho kupil...Spravil som si mini zabal.Dal som jojobak na vlasy,natiahol som na hlavu mikrotenovy sacok a stiahol gumickou.Za ten cas som siel posilnovat,co trvalo cca 20 minut.Umyl som si ich a nestacil sa cudovat-vlasy su prijemne,nezadrbavaju sa,fakt superrr!!! Laughing Laughing Laughing A su take zregenerovane.Heh ale sa cudujem,ze mi to az tak skoro zabralo.Ktovie,co to bude,ak to necham posobit celu noc a hlave... Shocked Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simik
21-40
21-40


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2007 5:38 pm    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:
Tak odskusane!!!Fakt ten jojobak je taky skvely ako pisete!!Nelutujem,ze som ho kupil...Spravil som si mini zabal.Dal som jojobak na vlasy,natiahol som na hlavu mikrotenovy sacok a stiahol gumickou.Za ten cas som siel posilnovat,co trvalo cca 20 minut.Umyl som si ich a nestacil sa cudovat-vlasy su prijemne,nezadrbavaju sa,fakt superrr!!! Laughing Laughing Laughing A su take zregenerovane.Heh ale sa cudujem,ze mi to az tak skoro zabralo.Ktovie,co to bude,ak to necham posobit celu noc a hlave... Shocked Laughing Wink


woow..dobra teta lekarnicka ti ho zohnala?Ja som bola asi v desiatich lekárňach a všetky tety na mňa kukali,že čo to chcem Razz a povedali mi,že to vživote v lekárni nemali Confused som ho nakoniec zohnala v jednom obchodíku s menom eugenika,ale tam ho dostanú až za 2 týždne,lebo bol asi vypredaný Confused Razz no neva tak som si zobrala kokosový zatial Smile ale tá suma je fajná,že 159..aká značka to je??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 7:44 am    Předmět: Citovat

citace:
woow..dobra teta lekarnicka ti ho zohnala?Ja som bola asi v desiatich lekárňach a všetky tety na mňa kukali,že čo to chcem Razz a povedali mi,že to vživote v lekárni nemali Confused som ho nakoniec zohnala v jednom obchodíku s menom eugenika,ale tam ho dostanú až za 2 týždne,lebo bol asi vypredaný Confused Razz no neva tak som si zobrala kokosový zatial Smile ale tá suma je fajná,že 159..aká značka to je??


A odkial si vlastne??Heh sak aj aj som presiel cely Poprad a kazdy po mne kukal jak puk,ze co to chcem po nich ...Aj ta lekarnicka sa cudovala,no poznacila si ma a zohnala to.. Wink Wink Wink Znacka toho oleja je TOPVET,su z Ciech a maju aj stranku:www.topvet.cz ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simik
21-40
21-40


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 5:02 pm    Předmět: Citovat

Deather666 napsal:
citace:
woow..dobra teta lekarnicka ti ho zohnala?Ja som bola asi v desiatich lekárňach a všetky tety na mňa kukali,že čo to chcem Razz a povedali mi,že to vživote v lekárni nemali Confused som ho nakoniec zohnala v jednom obchodíku s menom eugenika,ale tam ho dostanú až za 2 týždne,lebo bol asi vypredaný Confused Razz no neva tak som si zobrala kokosový zatial Smile ale tá suma je fajná,že 159..aká značka to je??


A odkial si vlastne??Heh sak aj aj som presiel cely Poprad a kazdy po mne kukal jak puk,ze co to chcem po nich ...Aj ta lekarnicka sa cudovala,no poznacila si ma a zohnala to.. Wink Wink Wink Znacka toho oleja je TOPVET,su z Ciech a maju aj stranku:www.topvet.cz ...


Ja som z TN Smile ale ja som si už našťastie našla obchodík kde ho dostať len mali akurát veľké balenie za 400 Sad ja som chcela to menšie Sad ..ale aj to bude stáť okolo 250 takže tá tvoja suma je fakt dobrá..kuknem stránku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 3:49 pm    Předmět: Citovat

A poradí mi někdo, jaký ten jojobák si koupit? Viděla jsem akorát od Salus a Topvet...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po leden 07, 2008 4:20 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
A poradí mi někdo, jaký ten jojobák si koupit? Viděla jsem akorát od Salus a Topvet...


To je v podstatě jedno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.