Jojobový olej
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cf3dc58f0db6b4bf2f85bcaf058249beZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2007 4:47 pm    Předmět: Citovat

kaťo ja taky potrebuju oleje hodne.denne vtiram tak deset kapek a vzdy sem cetla maximalne 2-3.ale ja ho treba vmasiruju do suchych vlasu,do mokrych(ani v kombinaci s vodou)jsem to nikdy nezkusila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 3:10 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem zkusila novou kombinaci, a výsledek není tak špatnýSmile na vlasy jojobový olej, a na 4 hodiny do potravinové fólie a ručníku, pak jsem to umyla Urtekramem s aloe vera, pak přelila vodou s citrónovou šťávou kvůli tvrdé vodě, a nakonec jsem to nastříkala GlissKurem, nějakým tím s bambuckým máslem pro poškozené vlasy. Nevím, co na pohled, ale na dotek mám vlasy rozhodně příjemnějšíSmile
No a dneska jsem si koupila panenský kokosový olej, ke kterému je přidáno ještě trochu kokosového aroma navíc, dá se použít na tělo i na vlasy, a nádherně voní, takže se strašně těšímSmile Kdyžtak www.pacifika.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 3:19 pm    Předmět: Citovat

Poppaea napsal:
Včera jsem zkusila novou kombinaci, a výsledek není tak špatnýSmile na vlasy jojobový olej, a na 4 hodiny do potravinové fólie a ručníku, pak jsem to umyla Urtekramem s aloe vera, pak přelila vodou s citrónovou šťávou kvůli tvrdé vodě, a nakonec jsem to nastříkala GlissKurem, nějakým tím s bambuckým máslem pro poškozené vlasy. Nevím, co na pohled, ale na dotek mám vlasy rozhodně příjemnějšíSmile
No a dneska jsem si koupila panenský kokosový olej, ke kterému je přidáno ještě trochu kokosového aroma navíc, dá se použít na tělo i na vlasy, a nádherně voní, takže se strašně těšímSmile Kdyžtak www.pacifika.cz


Teda ty ses nějak rozmáchla se svou přírodní vlasovou kosmetikou Very Happy Můžu se tě zeptat ten jojobový olej a urtekram jsi objednávala na internetu nebo jsi našla nějaký krámek v Praze? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 5:31 pm    Předmět: Citovat

Znovu musim potvrdit že jsi šikula Smile Dík moc =)Jinak jaký je ten urtekram?Nějaká výrazná změna vlasů?A vážně se po jojobáku tak lesknou vlasy?=)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 5:45 pm    Předmět: Citovat

Jojobak je super, mohu se jen přidat Smile Jojobak a Baronka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 8:03 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Znovu musim potvrdit že jsi šikula Smile Dík moc =)Jinak jaký je ten urtekram?Nějaká výrazná změna vlasů?A vážně se po jojobáku tak lesknou vlasy?=)

Moc šikula nejsem, tyhle věci jsem zjistila tady na webu, tak je jen dávám dál Smile Ty vlasy mi připadají možná pevnější. Pokud jde o lesk, tak nic extra výrazného nepozoruju. Každopádně na dotek jsou vlasy mnohem víc hebké. Těžko říct, jestli je to tím olejem nebo urtekramem Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 3:33 pm    Předmět: Citovat

Poppaea:Moc si me nalakala tema vyrobkama pacifika,projela sem si stranky a vypada to moc krasne,tak treba jednou si tam neco poridim Wink


Jojobak je perfektni a dokonce sem zjistila ze se mi po nem vic vlni vlasy Very Happy Ale ja ho v nekolika kapkach vmazu do konecku dvakrat dene a pred mytim vlasu ho dam vic(ale jen kdyz se mi chce Embarassed )Uterkamm aloe je perfektni,vlasky mam po nem hrozne prijemne a rozevlate a muj tygrik si ho taky chvali Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 9:15 am    Předmět: Citovat

Jo a vílko můžu se zeptat, jak dlouho ti vydržel ten jojobák? Psalas totiž, že ho dáváš i víckrát denně několik kapek, tak to musel zmiznout raz dva, ne? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 1:59 pm    Předmět: Citovat

myslim ze zas tak rychle nezmizel,vzhledem k intenzite pouzivani(nekolikrat denne do konecku,lzice pred mytim a lzice do henny)ta stredni lahvicka(takova ta tmava valcovita s cernym vyckem)mi vydrzela od konce dubna nebo zacatku kvetna(priblizne) do ted(teda ted uz tam je fakt krapet Very Happy ale muzu jen doporucit a myslim ze zas tak drahy taky neni(i kdyz ted bych chtela investovat do toho kokosoveho,vise psaneho,co je vazne na vsechno Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 9:05 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
me se nekdy vlasy taky cesou hur,ale olejik(nejlip jojobovy-pro me)mi pomuze a nebo pri myti vlasu oplachnu tou octovou lazni jak v clanku"Octova lazen radi Dana.pak se cesou jedna basen(nekdy az moc) Laughing


Ako pouzivas ten jojobovy olej??Ako sa to riedi??to mas v spreji??Davas si ho na mokre,alebo na suche vlasy???Rozmyslam,ze to skusim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.