Jojobový olej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=98944937462723cf2f08a233fffe0d49Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 8:50 pm    Předmět: Citovat

Určitě se nedá skladovat měsíc, dělám si menší dávku, odhaduju na týden a za tu dobu se mi ještě nic nezkazilo (a to nechávám lahvičku v koupelně). Pokud chceš mít jistotu, můžeš skladovat v ledničce, přidat trochu alkoholu nebo EO z grepových semínek (nebo jiné citrusy, ale ty grepové konzervují nejlíp).

Držim palce, ať se spolu spřátelíte Wink Pro mě to je jediný vsakovací olej, ostatí mi jen omastí vlasy (i když neztrácím naději, že najdu další, abych mohla občas střídat Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 10:35 pm    Předmět: Citovat

Kolik toho na ten tyden cca davas? to bude mozna lepsi davkovat to z flasticky kapatkem ... (pokud se u nas doma jeste nejake funkcni nachazi) ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 6:59 am    Předmět: Citovat

To záleží na tom, jestli budeš používat jednou za den nebo desetkrát Smile Mám 50ml lahvičku od květinové vody Saloos, do ní dám asi půlku vody a odhaduju 0,5 cm vrstvu oleje (možná o trochu míň). Včera jsem udělala extra variantu s růžovou kůrou od Lavery (množství tak dva hrášky Question ) a jelikož obsahuje emulgátory, docela se to i míchá s vodou. Ještě mě napadlo k poměru vody a oleje - myslím že jsem tady četla, že někdo to míchá v poměru skoro 1:1. Pro mě je to děsně moc, ale tobě to třeba bude vyhovovat. Nezbývá než vyzkoušet Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 11:59 am    Předmět: Citovat

Aha aha ... Smile diky za tipy Smile no, mne to minule bohate stacilo jen vecer, mozna bych to mohla rozsirit i na rano ... uvidim, vyzkousim Smile mam ho asi 10ml (toho oleje, uz jen zbytek) tak s tim neco provedu .. Smile

Jeste jednou diky Smile

EDIT: (at nemam zbytecne dva miliony prispevku Embarassed)

Co jojobovy olej a flicky po akne? pomohl vam nekomu? Oblicej se mi na nej tvari tak vselijak, ale zkusila bych ho na zada, kde jsem akne mela a nektere flekate nasledky tam mam doted ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 11:51 am    Předmět: Citovat

Ahoj, chtěla bych se zeptat zkušených jojobářů. Máte nějaké zkušenosti se značkama jojobáků? Teď jsem si nově pořídila nobilis a je úžasný (no natřela sjem se s ním zatím jednou, je to můj první jojobák). A vzhledem k tomu že Karel Hádek zase vyrábí, koukala jsem na ceny a ten jeho je výrazně dražší než nobilis, stejně tak saloos je hodně drahý. Vidítě nějaký rozdíl v kvalitě těch značek prosím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thel
161-320
161-320


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 12:55 pm    Předmět: Citovat

Za sebe mohu říci, že nobilis pro mne nemá konkurenci a to se týká všech olejů které používám (jojoba, mandle, len, meruňka, atp.) ...
Nobilis prostě sedí Cool
_________________
Ignoti nulla cupido...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 2:08 pm    Předmět: Citovat

Dobrý, to jde že nejlevnější = nejlepší Smile
Ještě jeden dotaz - má jojobák nějak vonět/smrdět? Když jsem to otevřela tak jsem byla docela překvapená, ta vůně je trochu nepříjemná (i když ne silná), jde trochu cítit pak i na kůži, i když tam už rychle vyprchá.. Myslela jsem že má být bez zápachu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 9:08 am    Předmět: Citovat

A.S. napsal:
Dobrý, to jde že nejlevnější = nejlepší Smile
Ještě jeden dotaz - má jojobák nějak vonět/smrdět? Když jsem to otevřela tak jsem byla docela překvapená, ta vůně je trochu nepříjemná (i když ne silná), jde trochu cítit pak i na kůži, i když tam už rychle vyprchá.. Myslela jsem že má být bez zápachu.


Můj od Salooosu taky jemně a něžně smrdí. Smile
A na jaký typ pleti ho dáváte? Pomohl by mi třeba vyrovnat smíšenou pleť aby se tak neleskla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2012 3:07 pm    Předmět: Citovat

Já dostala jojobák Topvet a na obličeji mi dělá jen parádu, na noc ho pár kapiček vmasíruju a ráno mam pleť jemnou a hydratovanou, ne mastnou, což je u mě docela zázrak Smile
Na vlasy mi působí jako ostatní oleje, vsáknout se mi nechce žádnej...
Jo a moc příjemně mi voní, trochu jakoby citronově.
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2013 7:00 pm    Předmět: Citovat

Četla jsem, že jojobový olej je ve srovnání s ostatními oleji jedinečný, pro tože má schopnost proniknout vnější vrstvou kůže přes vlasové folikuly a následně se hromadit v hlubších kožních vrstvách - "pod keratinovou vrstvou". Nevím co přesně by to mělo mít za účinek, ale pravděpodobně by se olej měl během růstu mít možnost dostat k vlasovým kořínkům a vyživovat přímo vnitřní strukturu vlasu, podobně jako by se toho docílilo vnitřním užitím (strávením) oleje. Čímž by vyživení vlasu olejem bylo výraznější... a nově narostlá část vlasu by pak měla být o ten olej silnější, odolnější, pevnější - více než kolik oleje je schopno prosáknout se běžně z povrchu vlasu při aplikaci olejových zábalů. Má s tím někdo takovou zkušenost?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.