L´occitane
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ac6e20c7e5989b6c19e8ddbf1a1fc342Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 10:48 am    Předmět: Citovat

Ja zas po nejake dobe navsitivla nadherny obchudek vonavy, miluju jejich toaletni vodu Magnolia, dnes jsem zjistila, ze maji pekny web Wink:

http://loccitane.cz/

Tak az budu nekdy mit vic penez Very Happy.


Vyzkousela jsem konecne sampon Weleda kastanovy a musim rici, ze me trochu zklamal Smile, jsem na nej byla hrozne moc natesena Sad. Urtekram levandule se mi zda mnohem lepsi Smile.
Po myti balzam Cannaderm a ten se zda fajn, jako zatim vse, co jsem od teto firmy mela. Rozcesavani bez problemu, vlasy jsou vdusne a leskle Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 6:45 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Ja zas po nejake dobe navsitivla nadherny obchudek vonavy, miluju jejich toaletni vodu Magnolia, dnes jsem zjistila, ze maji pekny web Wink:

http://loccitane.cz/

Tak az budu nekdy mit vic penez Very Happy.

Jj. L´OCCITANE má obchůdek v Olympii v Brně. Vypadá to tam moc krásně, takové přírodní, barevné, fakt radost pohledět. Kdysi jsem si dělala zálusk na nějaký jejich levandulový pročišťující šampon, jenže mě odradila ta cena (necelých pět stovek Crying or Very sad ), i když ten šampon má 300ml, takže to možná není až tak moc, když se jedná o přírodní kosmetiku. Možná až budu hoooooodně při penězích, tak si něco pořídím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sencha
21-40
21-40


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 7:59 pm    Předmět: Citovat

l´occitane mi tedy,co se týká šamponů a kondicionerů, moc přírodní nepřijde. Já jsem měla nějaký kondiconer s olejem z andělky (či co) a ten byl sakra silikonovej (ve složení hned na 2. a 3. místě). Mně tedy silikony nijak nevadí, ale těžko to může být přírodní kosmetika Confused
Jinak ten kondicioner mi vůbec nevyhovoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 8:50 pm    Předmět: Citovat

sencha napsal:
l´occitane mi tedy,co se týká šamponů a kondicionerů, moc přírodní nepřijde. Já jsem měla nějaký kondiconer s olejem z andělky (či co) a ten byl sakra silikonovej (ve složení hned na 2. a 3. místě). Mně tedy silikony nijak nevadí, ale těžko to může být přírodní kosmetika Confused
Jinak ten kondicioner mi vůbec nevyhovoval.

Ty jooo Shocked Shocked Shocked Fakt? A já žila v domnění, že je to přírodní, ještě když na těch stránkách píšou o všech těch rostliných a jiných ingrediencích a o své filosofii - vlastně je fakt, že se tam nezmiňují o tom, že by se jednalo o přírodní kosmetiku. Ale svým designem tak prostě vypadá...no až půjdu někdy kolem toho obchodu, tak si tam půjdu pročíst nějaké etikety Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sencha
21-40
21-40


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 8:15 am    Předmět: Citovat

nj, bohužel Sad ale aspoň ten kondicioner nádherně voní Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 8:17 am    Předmět: Citovat

Pozor, L´Ociitane rozhodne neni prirodni kosmetika!! Pouze pouziva prirodni ingredience a to jen nektere. Ja jsem od nich dostala levandulovy myci gel a SLS je hned na druhem miste. Ted s nim meju vanu, nebot po pouziti se mi olupuje blicej. Je celkem agresivni. Neplete si prirodni kosmetiku a BIO kosmetikou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 7:15 pm    Předmět: Citovat

O tom L'Occitane jsem to take nevedela...
Nicmene SLS se vyskytuje i ve Welede a v nekterych Urtekramech, je obsazen myslim v necem z kokosu a je tam tedy prirozene...

edit : tak Urtekram to uz na svych strankach neuvadi, ale jeste loni to mel u mydel uvedene Wink

edit2 Very Happy : tak u Urtekramu uz ve slozeni neni, ale napriklad u Lavery je taktez...jinak ja mam porad pocit, ze v tom kokosu nebo necem je to prirozene, tudiz je to i v prirodni kosmetice...
Ale u Weledy maji ve slozeni napsano, ze je tam synteticky SLS, jelikoz nejde nicim nahradit...
To jsem z toho jelen Very Happy.


Naposledy upravil Brett dne so červenec 14, 2007 7:49 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 9:02 pm    Předmět: Citovat

Zkusila jsem jednou olivovou pleťovou masku a byla super, pleť jako miminko. A absolutně zbožňuju jejich "vanilkovou" vůni (nepřeháním), je k sežrání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 2:12 pm    Předmět: Citovat

Nic pro mě, tento obchod je ukrutně předražený. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 5:52 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Nic pro mě, tento obchod je ukrutně předražený. Sad


Přesně tak-předražený. Nevěřím, že tyto výrobky stojí za tu cenu. To už mi připadá pro mě nejen cenově zajímavější podobný Dr Stuart Botanicus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.