L´occitane
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6946b2a2d26d0cd88ce293c1aba2998fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Thora
8-20
8-20


Založen: 7.11.2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 10:54 am    Předmět: Citovat

Já mám L'occitane moc ráda, připomíná mi to tam hrozně Francii, tak se tam rádá chodím občas koukat Smile
Je pravda, že ty jejich výrobky jsou hodně drahý, zase na druhou stranu se mi zdá dobrý, že některé vyrábí i v menších baleních, což je samozřejmě levnější a když vám to nebude sedět, tak se nemusíte strachovat, že vyhodíte tolik peněz...
Nejradši mám sprchový olej s mandlí, je strááášně moc příjemný a hlavně hrozne dlouho a krásně voní! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: čt leden 01, 2009 3:49 pm    Předmět: Citovat

u nás som si túto kozmetiku všimla jedine v sieti parfumérií Fann. teraz som dostala zdarma 3 ich výrobky ku kúpenému parfumu. zatial som vyskúšalá olivový čistiaci gél - velmi mi vysušil tvár, a olivové sérum na unavené a namáhané oči - to je velmi príjemné ale nevšimla som si nijaký účinok. Ešte vyskúšam olivový krém ale nerobím si velké nádeje. Osobne by som si od tejto značky sama nič nekúpila (hlavne kvôli tej cene) ale výrobkom zdarma sa zo zásady nebránim Razz

mimochodom viete mi niekto povedať ako sa správne vyslovuje názov tejto kozmetiky? vždy sa cítim ako debil ked to chcem vysloviť Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt leden 01, 2009 4:43 pm    Předmět: Citovat

Kámoška, co studuje fráninu, říká L'oksitán Smile prostě podle Okcitánie. A vubec, prodavacky museji byt zvykle, nemaji mi takhle slozity nazev Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 10:23 am    Předmět: Citovat

já byla v L´Occitane v Ostravě, krásný obchůdek, krásné vůně, krásné lahvičky. Ano ceny trochu přemrštěnější, ale co se týče voňavek, tak si myslím, že to přemrštěné není, jestliže 100ml stojí kolem 1000, mám doma 15ml za 600 (dostala jsem ji), takže to bych si byla ještě ochotna koupit. Jinak jsem si všimla že na některých výrobcícch je nějaký bio certifikát. A myslím, že mají i HCS (to je na netu, ale na lahvičkách jsem si toho teda nevšimla)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkira
321-600
321-600


Založen: 23.7.2008
Příspěvky: 405

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2009 2:35 pm    Předmět: Citovat

Dostala jsem jako dárek parfém 4 růže ... no a je to ta nejnádhernější růžová vůně, jakou znám. Jemná a lehká.

Když jsem si něco s vůní růže vzala od Welledy (sprchový krém), nebo Sante (šanpon), tak mi to vysloveně smrdí a navíc z toho ještě čpí alkohol. Takže to nejsem schopná používat. Tedy mi je srdečně jedno, že třeba tenhle parfém obsahuje syntetické látky. K čemu mi je, že je Sante přírodní, když to prostě smrdí.
_________________
Dnes je dobr?? den na smrt... Tvoji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natka
21-40
21-40


Založen: 15.8.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2010 5:56 pm    Předmět: Citovat

Ma niekto skusenost so samponom proti lupinam? Zda sa mi,ze sa mi po nom urobilo este viac lupin... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá květen 27, 2011 4:03 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem uviděla mamču a málem to se mnou seklo. Nejdřív jsem myslela, že má alergii na něco kvetoucího a pak, že byla na vytrhávání obočí. Až ona mi vysvětlila, proč vypadá jako angorský králík. Slečna prodavačka na Chodově na ní zkoušela novou řadu líčení L'occitane, a namatlala jí růžové stíny po celém víčku až pod obočí. K tomu přidala béžový stín do ohybu (pro hluboko posazené oči s těžkými víčky nejblbější možný nápad) a cukrovatový lesk. I když pomineme, že se barvy vůbec nehodí k mamčině typu, byl výsledek k popukání.
Tak si říkám, že tam asi děvčata kvalitně školí Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mad.whale
8-20
8-20


Založen: 17.8.2011
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2011 5:58 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem k Vánocům dostala olivový šampón ( http://www.loccitane.cz/olivovy-sampon,15,2,14708,52195.htm ), a zatim mi přijde fakt skvělej. Vlasy jsou lehký, hebký a lesklý, a fakt hezky voní Smile Dokonce i složení mi přijde celkem slušný, i když úplně přírodní to není. Škoda, že stojí skoro 4 stovky Very Happy Holt s nim budu přiměřeně šetřit, a když bude nějakej lepší měsíc, tak se rozšoupnu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 8:52 pm    Předmět: Citovat

Z Facebooku:

Nedávno se v médiích objevila zpráva o tom, že L´Occitane byla odebrán certifikát HCS (Humánní kosmetický standard). Prosím, zde je naše vyjádření k celé věci: L'OCCITANE netestuje své výrobky na zvířatech a dbá na to, aby ani použité suroviny nebyly testovány na zvířatech. Společnost L´Occitane nemá v úmyslu měnit svůj postoj v této věci. L'OCCITANE je již dlouho zavázána organizacím jako je One Voice nebo PETA. Také byla jednou z prvních společností, která byla přijata do britské Unie pro zrušení vivisekce (BUAV) v roce 1997. Toto sdružení se v prosinci 2011 rozhodlo odstranit ze seznamu společnosti, které působí v Číně, protože čínské úřady mohou vykonávat omezené testy při registraci produktů pro místní trh. V žádném případě L'OCCITANE nikdy neprováděla tyto typy testů, ale je podrobena tomuto striktnímu jednání, protože nedokáže předložit formální důkazy o tom, že tyto testy nejsou prováděny na jejích výrobcích čínskými úřady. Společnost L´Occitane chce zdůraznit, že na začátku roku 2011 se zúčastnila semináře v Pekingu - společně s BUAV a čínskými úřady - který měl za cíl zavést alternativní testy. Tyto testy by měly v budoucnu nahradit všechny dosavadní způsoby testování kosmetických produktů, které v Číně nyní existují. L'Occitane se snaží o změnu poměrů v oblasti testování na zvířatech na území Číny.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 7:37 am    Předmět: Citovat

Z L'occitanu mám krém na ruce a lesk na pusu. A dříve deodorant, který byl nejlepší z těch přírodnějších, které jsem kdy vyzkoušela, už mi došel, ale byl perfektní. Bohužel cena přemrštěná, pět stovek za deodorant mi přijde trochu hodně. Krém na ruce je báječný, říká se o něm že je jeden z nejlepších krémů na ruce vůbec, a myslím že je to pravda, hned se vsákne, ruce zvláční a krásně voní. Škoda že mi už taky dochází Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.