Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


kvě 22
2007

První příspěvek

Posted by in Untagged 

avatar

Nedávno jsem si na jednom nejmenovaném serveru všimla, že nejčastější titulek prvního bloggerského příspěvku je "První příspěvek" (popř. různé jemné modifikace), takže se chci této bloggerské

kvě 22
2007

O kom, o cem a odkud?

Posted by Day in Untagged 

avatar

Obcas zminim na chatu neco o Nemecku, obcas neco na foru, casto zustava neco nedopovezeno a mozna je to skoda. Ja vim, ze Nemecko neni nejak exoticka zeme, snad proto jsem o studiu tady nemohla pred odjezdem na netu nic najit.

Clovek se nevyhne srovnavani. V lidovkach na podzim byly zpravy

kvě 17
2007

Proč vůbec Kosák?

Posted by Daniela in Untagged 

avatar

"Kosák" si říká moje dcera. Jedna z rozvinutějších verzí je "Kosáčíček Kecka Mazel". Jsou jí tři roky, učí se ovládat zákeřnosti rodného jazyka a začíná mít velmi zajímavé názory na svět. Nemyslím si, že by někoho potěšilo, jak si myju vlasy, jestli

<< Začátek < Předchozí 71 72 Následující > Konec >>