Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


led 22
2017

Bio parfemy MYTAO od TAOASIS

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Mini set bio parfémov s názvom MYTAO ukrýva 6 vzoriek prírodných parfémov výlučne na prírodnej báze. Vždy ide o 100% prírodné zložky (alkohol z bioprodukcie a prírodné konzervanty) a kvalitné esenciálne oleje. Certifikáty NATRUE, BDIH Cosmos Organic, Vegan sú samozrejmosť a dokonca spĺňajú aj certifikáciu Demeter – krutoprísne štandardy biodynamického poľnohospodárstva...
...celý článok -> Bio parfémy MYTAO od TAOASIS
Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy