Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


úno 12
2017

Dobre spravy zo sveta bezpecnosti kozmetiky

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Uplynulý týždeň sa udiali, lepšie povedané celosvetovo pozitívne pohli nejaké veci ohľadom zdravia a bezpečnosti kozmetických produktov. Hlavné slovenské médiá ich pekne odignorovali. Veď prečo by aj nie. Vojny, vraždy, hrozby, jedným slovom strach a tiež politické klamstvá - toto nám na Slovensku treba vtláčať do hláv. A tak som si povedala, že v skratke poinformujem aspoň ja vás, nech máte navrch :). Veď predsa len, ak tieto informácie cielene nevyhľadávate, ťažšie sa k nim dopracujete...
...celý článok -> Dobré správy zo sveta bezpečnosti kozmetiky
Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy