Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


dub 06
2016

Dr. Hauschka - Prirodny cistiaci krem

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Čistenie pleti rovná sa základ krásnej a zdravej pleti. A keď siahnete po prírodnom produkte, máte hneď z polovice vyhrané :). Po všetkom od Dr. Hauschka pozerám stále dokola a číham na zľavy ako taký sup. Akurát, nemám na nich šťastie :/. Existujú vôbec? Takže prichádza na rad rozhodovací strom a vylučovacia metóda... celý článok -> Dr. Hauschka | Prírodný čistiaci pleťový krém
Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy