Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


čen 07
2018

SPF faktor rastlinných olejov

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Tak sa mi to konečne podarilo! :) Dokončila som tento dlho očakávaný a toľko avizovaný článok. Horúci príchod leta pre mňa každým rokom znamená ešte horúcejšiu tému v oblasti prírodnej a bio kozmetiky: Ochranný faktor rastlinných olejov. Čo myslíte, dokážu nás prírodné oleje naozaj ochrániť a majú vôbec dokázaný nejaký SPF faktor? Malinový olej s údajne extrémne vysokým SPF alebo ten mrkvový? Pýtate sa ma často..
...pokračovanie článku -> Ochranný (SPF) faktor rastlinných olejov pred slnečným žiarením.
Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy