Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


pro 14
2018

Toxicita silikónov v kozmetike

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Tiež sa pravidelne nechávate opantať falošnou hebkosťou pokožky a umelým leskom vlasov vďaka silikónom?
Už v roku 2009 zaradila Kanada jedny z najpoužívanejších silikónov - siloxán D4 a D5 na zoznam chemických látok, ktorých použitie je treba v produktoch nutne obmedziť.
Vedeli ste, že začiatkom tohto roka, Európska komisia vydala nariadenie, ktorým rozhodla o obmedzení použitia spomínaných silikónov v kozmetike?
Dokončenie článku nájdete na mojom blogu -> Škodlivosť a toxicita silikónov v kozmetike.

EvkaSdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy