Jaký máte typ vlasů??
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a31786aee910e9eba76cb92faaea87b6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký máte typ vlasů?
Suché jemné
14%
 14%  [ 40 ]
Suché silné
13%
 13%  [ 38 ]
Normální jemné
22%
 22%  [ 60 ]
Normální silné
14%
 14%  [ 40 ]
Mastné jemné
25%
 25%  [ 69 ]
Mastné silné
9%
 9%  [ 25 ]
Celkem hlasů : 272

Autor Zpráva
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 1:42 pm    Předmět: Jaký máte typ vlasů?? Citovat

Tak jsem tak přemýšlela jaký typ vlasů vlastně mám? Šamponů je spousta a já fakt nevím, jestli si mám vybrat na suché, normální či jemné...

Moje vlasy jsou u konečků sušší a u hlavy se rychleji mastí (asi jako většině), takže konečky po umytí domašťuju kokosovým olejem a pak jsou teprve ok. A navíc mám vlasy poněkud jemnější (není to extrém, ale jemné jsou) Evil or Very Mad

Chtěla bych se přeorientovat na přírodní kosmetiku, protože přírodní produkty, které jsem na vlasy vyzkoušela měly kladnou odezvu (lopuchový výluh, kokosový olej, různé po domácku vyrobené masky, přírodní medový šampon Procyon a hénna)

Co by jste doporučili?
Děkuji moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 2:39 pm    Předmět: Citovat

musi se jen zkouset sampony a jien co ti vic vyhovuje. Ale take mam mastne vlasky u hlavy a konecky suche...Ale domastovat olejem konecky mne jeste nenapadlo. Ja si davam kokosovy balzam ci nekdy Doliva kuru na vlasy po myti:-)

Kolik stal ten olejicek a jak se jmenuje? Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 2:45 pm    Předmět: Citovat

Jaké mám vlasy, jsem ještě za dobu, co je mám, nepřišla Smile Konečky abnormálně přerušené a zlámané, ať stříhám nebo ne, u kořínků mastné. Když použiju šampon na suché vlasy, tak jsou druhý den mastné, když použiju šampon na mastné vlasy, tak jsou zas strašně přesušené, pak je mám hrozně jemné, tenké a slabé. Také mě pořád svědí hlava, mám lupy, jsou splihlé a bez objemu, a co mě nejvíc štve, jakmile vyjdu ven, tak jsou zakudlené tak, že je rozčesávám alespoň půl hodiny a pět minut po rozčesání jsou už zas zakudlené. Když použiju kondicionér (a jen na vlasy), tak jsou potom splihlé ještě víc a hlavně hrozně mastné... takže já si z přípravků rozhodně nevyberu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 2:52 pm    Předmět: Citovat

Lucynqa napsal:
Kolik stal ten olejicek a jak se jmenuje? Razz


Mám panenský kokosový olej Bio značky Liveon. Jsem z Opavy a ten olej jsem si přivezla z výletu v Praze, z Máty (podchod metra Můstek) tam mě stál 180Kč, a teď jsem ho viděla i v Havířově za 220Kč.
Dávam fakt jenom maličko (jen tak at mám mastné prsty) a když to trochu přeženu, tak to není problém, ono se to většinou přes noc vsákne. A vlasy se fakt mnohem lépe rozčesávají.


Naposledy upravil Mišena dne so říjen 06, 2007 3:16 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 3:02 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Jaké mám vlasy, jsem ještě za dobu, co je mám, nepřišla Smile Konečky abnormálně přerušené a zlámané, ať stříhám nebo ne, u kořínků mastné. Když použiju šampon na suché vlasy, tak jsou druhý den mastné, když použiju šampon na mastné vlasy, tak jsou zas strašně přesušené, pak je mám hrozně jemné, tenké a slabé. Také mě pořád svědí hlava, mám lupy, jsou splihlé a bez objemu, a co mě nejvíc štve, jakmile vyjdu ven, tak jsou zakudlené tak, že je rozčesávám alespoň půl hodiny a pět minut po rozčesání jsou už zas zakudlené. Když použiju kondicionér (a jen na vlasy), tak jsou potom splihlé ještě víc a hlavně hrozně mastné... takže já si z přípravků rozhodně nevyberu Laughing


Mě se vlasy teda nikdy nelámaly a třepit se mi přestaly poté, co jsem vlasy zastřihla a začala olejovat. Tím olejováním jsem i vyřešila suché konečky a zakudlování.
Kondicionér používám jen do vlasů od krku níž (jen do copu), jinak bych taky měla hnedka zmaštěné vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 6:10 pm    Předmět: Citovat

Olejovat jsem také začala, nyní olivovým olejem, až seženu kokosák, tak potom jím. Konečky to ucelí a trochu zlepší, ale jen první a druhý den, třetí už je to zas tak jako vždycky :-/ Myju si hlavu jednou do týdně, stejně tak i olejuji, asi to chce delší užívání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 6:21 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Olejovat jsem také začala, nyní olivovým olejem, až seženu kokosák, tak potom jím. Konečky to ucelí a trochu zlepší, ale jen první a druhý den, třetí už je to zas tak jako vždycky :-/ Myju si hlavu jednou do týdně, stejně tak i olejuji, asi to chce delší užívání.


Kokosový olej se lépe vstřebává a vlasy nejsou tak těžké. Nanáším ho po umytí vlasů a pak podle potřeby třeba i na druhý den. Úplnou troškou...jen mastnými prsty. Vlasy si myju 2krát týdně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 6:35 pm    Předmět: Citovat

Tohle je celkem zajímavé téma, tak jsem s dovolením přidala hlasování o typu vlasů (a trochu poopravila nadpis) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 9:18 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Tohle je celkem zajímavé téma, tak jsem s dovolením přidala hlasování o typu vlasů (a trochu poopravila nadpis) Wink


Jasně, tip a typ mi vždycky dělalo problémy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 9:26 pm    Předmět: Citovat

Stejně nějak nerozumím pomu "normální" vlasy Rolling Eyes To jsou jako jaké? A vůbec, zajímalo by mě, jestli takové vlasy existují Laughing Vždyť přeci každý musí mít něco... Také je zajímavé uvažovat, jak musí šampony na "normální" vlasy vyrábět a co do toho dávat. Asi jen nějakou látku na odmaštění, SLS a vůni, protože víc nepotřebují, když jsou "normální" Very Happy A omluvte má slova, mám dnes hrozně rýpavou náladu Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.