Přírodní šampon na mastné vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9533891095b8c6f98b13fdd4746b8ca5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 3:31 pm    Předmět: Přírodní šampon na mastné vlasy Citovat

Ahoj,
potřebovala bych poradit nějaký přírodní šampon na mastné vlasy, protože jsem tady četla o některých přírodních šamponech, že dost neodmašťují. Vím, že se po nich maštění asi po nějaké době upraví, ale je to dárek a potřebuju, aby ho ten, komu ho chci dát, neodložil po prvním použití.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 3:49 pm    Předmět: Citovat

Na některé přírodní šampony je tu zase spousta reakcí, že trochu vysušují, např. Urtekram nebo DOliva - ale DOliva se chová záhadně, někomu vysušuje, jinému zmašťuje - takže jestli to má být tutovka, volila bych nějaký Urtekram.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 4:13 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Na některé přírodní šampony je tu zase spousta reakcí, že trochu vysušují, např. Urtekram nebo DOliva - ale DOliva se chová záhadně, někomu vysušuje, jinému zmašťuje - takže jestli to má být tutovka, volila bych nějaký Urtekram.


Haha, Doliva...nejenze vysusuje, ci zmastuje,,ona mi potvora dokonce prestala vonet!!Tedy ne, ze by jako smrdela, ale kdyz si ji posledni dobou napatlu na vlasy, tak radsi neocuchavam Laughing Shocked Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 4:34 pm    Předmět: Citovat

Mě tedy Doliva nádherně ale moc moc kásně voní. Škoda, že mi jako šampon nevyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 4:55 pm    Předmět: Citovat

No já nevim, spíš se říká, že hodně přírodních šamponů víc vysušuje... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 5:25 pm    Předmět: Citovat

Nechci být už trapná s tím Lushem Embarassed ale máme na mastné I love juicy a ten odmašťuje pořádně, přitom se ale vlasy po něm lesknou a voní po citrusech a pak ještě tuhý šampon (šampuk) jumping juniper, ale s tím zkušenost nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 7:00 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Nechci být už trapná s tím Lushem Embarassed ale máme na mastné I love juicy a ten odmašťuje pořádně, přitom se ale vlasy po něm lesknou a voní po citrusech a pak ještě tuhý šampon (šampuk) jumping juniper, ale s tím zkušenost nemám.


Začínám litovat, že LUSH se tu v okolí nikde neprodává. Ty mu děláš tak skvělou reklamu, že mám na něj čím dál tím větší zálusk Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 5:08 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Mě tedy Doliva nádherně ale moc moc kásně voní. Škoda, že mi jako šampon nevyhovuje.

Já už teda dolivu na hlavu nikdy přijde mi strašná!!!! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 3:41 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Nechci být už trapná s tím Lushem Embarassed ale máme na mastné I love juicy a ten odmašťuje pořádně, přitom se ale vlasy po něm lesknou a voní po citrusech a pak ještě tuhý šampon (šampuk) jumping juniper, ale s tím zkušenost nemám.



Jumping juniper jsem měla a vůbec mi vlasy neodmastil , Sad ale nevadí , já mám stejně z šampuků nejradši Karmu a Godivu . Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 3:57 pm    Předmět: Citovat

Tyjo, GOdiva..to dobre zni...MAriann, abys me za chvilu nemela zas v obchode... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.