Vítejte na stránkách o dlouhých vlasech a souvisejícím životním stylu, pro ženy i muže z Čech i Slovenska.   

Najdete zde přímo od našich členů spoustu informací týkajících účesů, výrobků a dlouhovlasé péče. Zároveň lze u nás sdílet svůj pohled na svět a život a potkat zajímavé lidi. Nejsme ale ani seznamka, ani nebereme dlouhé vlasy jako nějaký fetiš.  Přidejte se k nám!  Po registraci si můžete vytvořit profil s galeriemi a dalšími funkcemi a získat i přístup k profilům ostatních.

  

Na dlouhevlasy.cz je nás 19199, vítáme nejnovějšího člena Grapefruit! Za 7 dní nás přibylo 5. Ve fóru je 378902 příspěvků. V posledních 24 hod. přišlo 6 členů. Máme skupinu na Facebooku a také na Google+.

www.ladybio.eu

 

 

 

 

 


arrow arrow Zaregistrujte se arrow Registrace
* Toto pole je vyžadováno Toto pole je vyžadováno | Toto pole JE v profilu viditelné Toto pole JE v profilu viditelné | Toto pole NENÍ v profilu viditelné Toto pole NENÍ v profilu viditelné | Informace pro: ? : Popis pole: Přesuňte myš nad ikonu Popis pole: Přesuňte myš nad ikonu
dsadsadsa
Registrace
Zaregistrujte se u nás! Registrace je zdarma, a umožní Vám přispívání do fór, prohlížení galerií a profilů a spousta dalšího. Pouze položky označené hvězdičkou jsou povinné, položky označené přeškrtnutým panduláčkem budou neviditelné ostatním (takže se nebojte např. o zveřejněný email). Po registraci se bude možno hned nalogovat.
Jméno: * Toto pole je vyžadováno Toto pole NENÍ v profilu viditelné
Uživatelské jméno: * Toto pole je vyžadováno Toto pole JE v profilu viditelné Informace pro: Uživatelské jméno: : Prosím zadejte platné Uživatelské jméno.  Bez mezer, více než 2 znaků a obsahující 0-9,a-z,A-Z
 
E-mail: * Toto pole je vyžadováno Toto pole NENÍ v profilu viditelné Informace pro: E-mail: : Zadejte prosím platný e-mail.
Heslo: * Toto pole je vyžadováno Toto pole NENÍ v profilu viditelné Informace pro: Heslo: : Prosím zadejte platné Heslo.  Bez mezer, více než 6 znaků a obsahující 0-9,a-z,A-Z
Heslo znovu: * Toto pole je vyžadováno Toto pole NENÍ v profilu viditelné
Pohlaví: * Toto pole je vyžadováno Toto pole JE v profilu viditelné
Délka vlasů (nepovinné): Toto pole JE v profilu viditelné Informace pro: Délka vlasů (nepovinné) : Jak máte aktuálně dlouhé vlasy? (Nepovinné)
Datum narození (nepovinné, nebude zveřejněno, pro sledování narozenin): Toto pole NENÍ v profilu viditelné Informace pro: Datum narození (nepovinné, nebude zveřejněno, pro sledování narozenin) : Kdy jste se narodili? Tato informace se bude používat pro sledování nastávajících narozenin, níže si pak můžete zvolit, zda u informace o narozeninách chcete mít i svůj věk, nebo jen datum.
U oznámení o narozeninách neuvádět váš věk: Toto pole NENÍ v profilu viditelné Informace pro: U oznámení o narozeninách neuvádět váš věk : Pokud zaškrnete, nebudou v záložce Lidé u sledování vašich narozenin zobrazovat věk.
Souhlasím s podmínkami užívání serveru: * Toto pole je vyžadováno Toto pole NENÍ v profilu viditelné Informace pro: Souhlasím s podmínkami užívání serveru : Prosím potvrďte souhlas s podmínkami užíváním serveru a zásadami slušného chování (odkaz na spodku stránky).
VEŘEJNÝ email (nepovinné): Toto pole JE v profilu viditelné Informace pro: VEŘEJNÝ email (nepovinné) : Tato adresa bude ukázána všem (volitelné)
Díky a těšíme se na Vás!
* Toto pole je vyžadováno Toto pole je vyžadováno | Toto pole JE v profilu viditelné Toto pole JE v profilu viditelné | Toto pole NENÍ v profilu viditelné Toto pole NENÍ v profilu viditelné | Informace pro: ? : Popis pole: Přesuňte myš nad ikonu Popis pole: Přesuňte myš nad ikonu