Vítejte na stránkách o péči o dlouhé vlasy a souvisejících tématech. Registrace nových členů a členská funkcionalita byla ukončena, nicméně ve fórech a v článcích najdete archiv se spoustou informací týkající se účesů, výrobků či dlouhovlasé péče.


arrow arrow Podmínky užívání serveru
Podmínky užívání serveru E-mail
Napsal Aha Admin   
Neděle, 25 únor 2007

Podmínky užívání stanovující pravidla mezi provozovatelem služeb
dlouhevlasy.cz a uživatelem tohoto serveru.


1. Uživatel používá server dlouhevlasy.cz na vlastní zopodvědnost a souhlasí, že provozovatel neodpovídá za škody způsobené vyšší mocí či událostí, kterou nemůže objektivně ovlivnit, včetně jednání třetích osob. Uživatel nese odpovědnost za důsledky svých činů spojených s užíváním služeb dlouhevlasy.cz a souhlasí s tím, že služby nebude používat k žádným aktivitám, které jsou nebo by mohly být v rozporu s platnými zákony České Republiky a pravidly používání serveru. 

2. Provozovatel si vyhrazuje právo jakéhokoliv zásahu do systému vč. přerušení jeho funkčnosti na neomezeně dlouhou dobu bez nutnosti předchozího oznámení uživatelům.

3. Diskusní fórum a chat neposkytují prostor na skrytou reklamu. Jakkoli je přijatelné a žádoucí se navzájem informovat o výrobcích, prodejcích a obchodech, požadujeme v zájmu objektivity, aby Uživatel měl uvedeno ve svém profilu, pokud je přímo spojen s některým obchodem nebo výrobcem. Sdělení o obchodech nesmí mít povahu reklamy, ale pouze stručné objektivní informace. Příspěvky, které budou obsahovat opakované vkládání adresy obchodu nebo informování o obchodu nad rámec základní informace, bude mít za následek smazání těchto příspěvků. Nejsou přijatelné příspěvky, ve kterých autor nabízí přímo prodej zboží týkající se péče o vlasy a vlasů obecně. Pro zveřejnění reklamního oznámení na serveru kontaktujte admina na Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny  

4. Vkládání osobních údajů a fotografií je zcela dobrovolné. Tyto údaje slouží jako prostředek k prezentaci uživatele v rámci služeb provozovatele a nebudou použity k žádným dalším účelům. Uživatel dává souhlas k uchovávání a zveřejňování těchto údajů v rámci služeb provozovatele. Provozovatel si vyhrazuje právo k přístupu k jakýmkoli informacím, které členové serveru vloží na server ať už veřejně či neveřejně, v plném rozsahu; tedy k veškerým obrázkům, obsahu interní pošty, apod. 

5. Provozovatel nezodpovídá za obsah příspěvků ve fóru, návštěvních knihách a za obsah fotoalb a galerií a dalších oblastí, umožňujících vstup uživatele. Rovněž nezodpovídá za porušování práv duševního vlastnictví  ani jiných práv ze strany uživatelů. Uživatel je povinen užívat předměty duševního vlastnictví (zejména autorská díla - fotografie, grafiky, videa, apod.) nebo s nimi jinak nakládat vždy v souladu s právy oprávněných osob. 

6. Uživatel se nebude pokoušet přihlásit na server jako jiný  uživatel, vytvářet na serveru víc než jednu registraci a ani jinak  poškozovat další uživatele nebo jiné osoby.

7. Uživatel souhlasí s tím, že provozovatel je oprávněn zasílat uživateli služeb e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách, které daná služba nabízí, a o produktech třetích osob. 

8. Od uživatelů je očekáváno respektování Zásad slušného chování, které je zveřejněno na serveru na adrese http://dlouhevlasy.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=82&Itemid=135

9. Provozovatel má právo ze služby dlouhevlasy.cz odstranit uživatelský účet, který odporuje těmto pravidlům, nebo pokud uživatel zneužívá, blokuje, modifikuje či jinak mění jakoukoliv součást služby či se pokouší narušit stabilitu, chod či data služeb

10. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu těchto podmínek užití služeb dlouhevlasy.cz a změnu či zastavení kterékoliv ze služeb serveru dlouhevlasy.cz.  

 

Aktualizováno ( Pondělí, 23 únor 2009 )