Vítám vás v PORADNĚ. Zajímá-li vás odpověď na nějakou konkrétní otázku ohledně vzhledu (barevná typologie, líčení, oblečení, problémy s pletí, péče atd.), jsem tu pro vás já. Zdejší Poradna doplňuje naše fóra! Rozhodně je nenahrazuje - většinu dotazů týkajících se problémů s vlasy lze primárně směřovat do fór. Doporučuji se začíst, protože právě v našich fórech je spousta užitečných a zajímavých postřehů a informací. 
 
V mém pojetí je vizážistika umění, jak na člověku zvýraznit to, čím je jedinečný a učinit to tak, aby byl člověk se svým vzhledem maximálně spokojený. Ať už to znamená jít s módními trendy, nebo proti nim.


Guruem naší Poradny je NICOLE.

Ke každému přistupuje individuálně nehledě na momentální trendy a zažité představy o tzv. barevných typech. Podle ní je důležité, aby vzhled člověka odpovídal jeho osobnosti, vyjadřoval to, kým je. Jejím cílem je, aby se člověk cítil sám se sebou dobře.

Nicole můžete kontaktovat zde. Vybrané články týkající se vzhledu, stylu a kosmetiky Nicole dává i do svého blogu u nás


arrow PORADNA
Poradna je přístupná pouze registrovaným členům.
Přihlašte se nebo se zaregistrujte ZDE - trvá to minutu a nestojí nic :).


Jak to tu funguje?

NOVÉ: Jaký typ otázek sem mám dávat? Je to jen na vás. Máme k této otázce zajímavou diskusi ve fóru, viz odkaz ZDE

Jak položit otázku? Klikněte na "VLOŽIT NOVOU OTÁZKU" a následně zvolte kategorii. Na otázky mohou odpovídat pouze poradci, nicméně můžete své otázky dále rozvíjet, tzn. odpovídat na své otázky. 

Kdy dát otázku do Poradny, kdy do Fóra?  Mezi tisíci našich návštěvníků ve Fóru se určitě najde někdo, kdo vám nějak odpoví na standardní dotazy. Poradna je určená spíše pro specializované dotazy, otázky "šité" konkrétně vám na míru, nebo otázky, kde vás zajímá názor profíka.

Kdy dostanu na otázku odpověď? Toto je zcela na Poradcích. Možná ten samý den, možná během několika týdnů, možná vůbec. Poradci si sami vybírají, na co odpovídat :)

Jak poznám zodpovězenou otázku? Ve chvíli, kdy Poradci usoudí, že již je zodpovězeno, otázku tzv. "uzavřou". Před takovou otázkou pak už není vidět otazník. 

Jaký typ otázek není pro Poradnu vhodný? Zatím to nebudeme nějak omezovat, ale větší šanci na odpověď mají otázky konkrétní, nevyžadující tři stránky odpovědi, otázky kde dodáte maximum vysvětlujících informací a otázky, které nejsou vysloveně spekulativní ("Jsou lepší hrušky nebo jabka?" "Líbí se mužům XYZ?" apod.)


Pravidla poradny

Používáním poradny souhlasíte s následujícím:

1. Server ani poradci se nezavazují na danou otázku odpovědět (budeme se ale snažit :)) ani nedávají časový termín, do kdy bude odpovězeno
2. Názor poradců je jen jejich subjektivní názor a dlouhevlasy.cz vás nikterak nenabádá se tímto názorem řídit; pokud se budete jejich radami řídit, činíte tak zcela na vlastní zodpovědnost.
3. Vaše otázka může být bez předchozího varování smazána, zejm. v případě, že se na podobnou věc již někdo ptal nebo pokud je otázka spekulativní. Pokud si nejste jisti, proč byla otázka případně smazána, napište přímo poradci dané poradny.