arrow PÉČE arrow Rozhovor: Dlouhovláska Nicole a její odpovědi
Rozhovor: Dlouhovláska Nicole a její odpovědi E-mail
Napsal Sidonie   
Čtvrtek, 09 leden 2014

NicoleSidonie: Konečně je zde dlouho očekávaný rozhovor s naší přední módní stylistkou a blogerkou Nicole. Při odpovídání na vaše otázky se Nicole docela rozepsala, takže příjemné čtení přeji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aha

1, Prozradíš, co děláš v reálném světě (jako, co máš za práci ) a doporučila bys to ostatním?

Většina z vás ví, že jsem na volné noze. Donedávna se moje práce týkala převážně umění, ale protože múzy člověka sice povznášejí, leč neuživí, musela jsem se přeorientovat na jinou oblast. Takže se věnuji podobné činnosti, ale tentokrát jde o záležitosti čistě provozní a pragmatické. Nebaví mě to tolik jako ty múzy, ale kladnou stránkou je, že se stále učím něco nového.

 

Zda bych doporučila práci na volné noze? To je těžké. Na jednu stranu má člověk svobodu organizovat si práci, jak chce a je placen za odvedenou práci, nikoli za dobu odsezenou v práci. Na druhou stranu nemá výhodu stálého příjmu ve stejné výši. Takže nastávají i okamžiky, kdy má do nějakého materiálního zabezpečení daleko. Pro mě je to ale už jediná možnost, protože mám tolik aktivit, že si prostě nemůžu (a nechci) dovolit být „zablokovaná“ každý všední den od 9ti do 5ti. 


2, Před nějakou dobou jsi měla řekněme ne úplně lichotivý pohled na nějaké věci v ČR, pořád to vidíš stejně?

Mám tu „nevýhodu“, že jsem vyrostla v rodině, která nikdy nebyla typicky česká. Vždycky jsme se orientovali tak nějak světově. Ať už díky části příbuzenstva, které zdrhla za kopečky, nebo díky Angličanovi, který nám do rodiny přibyl i se svými bláznivými příbuznými.

Díky tomu všemu jsem měla možnost získávat pravidelné informace o tom, jak se žije na tzv. Západě a tím pádem zjistit, jak to tam funguje a jak to tady většinou nefunguje. Například, že poctivá práce je tam úživná, kdo pracuje, má na nájem a jídlo. Nebo, že ve službách jsou lidé vstřícní a ochotní, na úřadech vám nehází klacky pod nohy a že v práci i v životě platí dané slovo i psaná smlouva. Je to tisíc a jedna věc, které mě tu mrzí a často bohužel i rozčilují. A stokrát nic umořilo...Nicole ;-)

Takže ano, stále mám zaječí úmysly. Jen mi zatím ten útěk jaksi nevychází ;-)


3, Co tě nejvíc baví na Poradně a blogování?

Můžu kombinovat dvě věci, které mě moc baví: kosmetiku a psaní. Vlastně poslední dobou čím dál tím víc uvažuji o dalším blogu. Byl by nezávislý na tom kosmetickém a byl by o všem, co mě cestou cvrnkne do klobouku. Prostě takové postřehy a fejetonky. Abych se měla kde vykecat, abych tak řekla :-)

 

Na Poradně mě baví pomáhat lidem vyjádřit svou osobnost i navenek, najít svůj styl a zharmonizovat svůj exteriér s interiérem :-)

 

rejclie

Ke které knize se ráda vracíš? A co právě čteš zajímavého (anebo cos četla v poslední době). Titulů klidně i víc.

Knihy! Moje celoživotní vášeň. Já je nečtu, já je doslova žeru (výraz mojí maminky). Nemůžu jmenovat jen pár titulů. Kdybych měla zmínit všechny, budete to číst dva dny. Pokusím se tedy stručněji.

Bude to znít divně, ale je to Čarodějův klobouk a další „muminí“ knížky. Je v nich moudrost a poetika, která mě vždycky pohladí po duši. Přála bych si být Šňupálkem, který se toulá světem. Jen v té fajfce bych měla maximálně jitrocel na průdušky :-) Jinak se vždycky budu ráda vracet k Harry Potterovi, protože je to mistrně napsaná detektivka a protože je to další krásný únikový svět.

Z dospělácké literatury to je určitě cokoli od A.C. Doyla, kde vystupuje Sherlock Holmes. Knižního Sherlocka miluju od útlého dětství a největším zklamáním pro mě kdysi bylo, když jsem zjistila, že nikdy neexistoval :-)) Sherlock rocks.

 

Poslední dobou mě naprosto uchvátila série Jméno větru od Patricka Rothfusse. Doporučil mi ji známý z Finska a netušila jsem, jak moc mi padne do noty. Jen mě hrozně vytáčí, že autor není pořád schopen zredigovat poslední díl, který už má léta napsaný. Pročež jsem se zařekla, že od nynějška budu číst už jen dokončené série. (A už jsem to samozřejmě stačila porušit. Aneb nesnáším, když mi v knihovně pořád někdo schovává třetí díl Fionavarské tapisérie).

Jinak mi udělá radost cokoli od G. Durella, W. Saroyana, E. Kishona... Raději už toho nechám.

Na nočním stolku mám momentálně 4 další bichle čekající na přečtení.

 

 

Seelya

Ako funguješ s tak dlhými vlasmi na koncertoch? Necháš sa občas nahovoriť aj na headbang?

Mám systém :-) Vlasy buď smotám kolem dlaně a zastrčím do kapuce, kde většinou vydrží až do konce koncertu. Nebo si je hodím dopředu a zapnu pod mikinu/bundu, takže vykukují jen dole. Ovšem ideální případ je, že jsem v první řadě a vlasy pěkně přehodím přes hrazení, kde mají volné pole působnosti :-) Z headbangingu mě příšerně bolí hlava, takže to bych neprovozovala, ani kdybych měla ježka ;-)


A ešte čisto hypotetická otázka, keby si bola rocková hviezda, v ktorej kapele by si chcela hrať?

Ó, jak se ti podařilo trefit můj největší dětský sen? Vždycky jsem si přála hrát (tedy hrát a hlavně zpívat) v metalové kapele. V současnosti by to asi byla pagan metalová kapela, kde bych se mohla vyřádit na koncertech coby velekněžka pohanského řádu metalového boha, vyřvat si plíce, máchat vlasama a prožívat muziku každičkou buňkou těla. Ne, vážně, to jsem si vždycky přála.

Jenže jsem si zpívala vždycky spíš pro sebe. Nechci totiž dělat takovou tu „holku vepředu“, která táhne diváky na šatičky, podpatky a dívčí vokál. Já vyznávám spíš maskulinní vokální projev (a nutno říct, že na to mám i hlasivky). Ovšem když chce kapela za mikrofon chlapa, tak si nevybere mě, že. Nevím, zda je na hudební scéně kapela s podobnou vokalistkou, takže název ti nepovím. Ale kdybych mohla, byla bych kříženec Bruce Dickinsona a Gena Simmonse. Tedy pokud jde o hudební a pódiový projev. Minus spandex u Simmonse :-p

 

Astrid

Moc by mě zajímalo, jak by vypadal Tvůj ideální den - co by Ti ho vyplňovalo a čím by ses bavila? :-)

Pokud to beru realisticky, stačí mi den, který mám čistě pro sebe. Ráno snídaně ozářená paprsky vycházejícího slunce (teď v zimě), dopoledne hodinka jogy a krátká meditace. Na oběd bych si zašla do některé své oblíbené restaurace (třeba La Gare v Praze) a pak bych se toulala po staré Praze, tu si dala kávu nebo horkou čokoládu, tam shlédla výstavu a večer bych zašla do prázdného kina, nebo bych si doma četla poslední díl Jména větru (protože v ideálním případě už by ho ten zatrachtilý Rothfuss zredigoval).

Pokud to beru naprosto fantazijně a bez jakýchkoli omezení, pak se probouzím na východním pobřeží Kanady ve svém vlastním domě se zahradou, kde pěstuju bylinky a jiný neřád. Snídám na terase, házím klacky svému novém staffordovi a přemýšlím, co si zabalím na cestu na „chatu“ do Provence. Před obědem si dám na zahradě „partičku“ se svým trenérem historického šermu a po obědě vyrážím na jednání s vydavatelem ohledně nového alba. Večer si pak s klukama z kapely střihneme inkognito akustický koncert v malém klubíku ve městě :-) V noci usínám s vědomím, že tak krásný sen se mi asi v životě zdát nebude.

 

Housenka
1, Kdybys měla neomezené množství peněz, za co bys je utratila?

To je velmi obtížná otázka. Srovnala bych ji s takovou tou otřepanou na Miss Universe, kde se planě tlachá o světovém míru a kdo netlachá, nad tím se pohoršují. Ale dobře, pokusím se odpovědět upřímně. Žádné PR, žádná politická korektnost.

Sbalila bych se a do večera by po mně zbyl jen oblak prachu. Splnila bych si svůj snový den (viz otázka od Astrid). Takže stručně: vlastní dům, auto a jiné provozní věci, které člověku zajistí svobodu.

Koupila bych mamině pěkný byt na jejím vysněném místě, protože okolí jejího současného bydliště se mění v noční můru. A splatila bych hypotéku nevlastní tetě, která pro mě od dětství hodně udělala a vždy tu byla pro mě. A taky bych jí pořídila nové auto, protože ta její plechovka už jezdí jako tuberák.

A pak bych si pomalu začala plnit své sny o projektech, která mám jen v hlavě nebo na papíře a které pro mě moc znamenají.

Prostě bych ty peníze použila jako prostředek k získání nezávislosti a svobody dělat to, co považuji za užitečné a správné. A bezostyšně bych páchala dobro :-)


2, Kdybys mohla prosadit jakýkoliv zákon, jaký by to byl?

Budu kontroverzní, jak už mě znáte. Protože realita ukázala, že není možné čekat, až se to stane samo, prosadila bych v Evropské unii zákon o rovných příležitostech pro obě poloviny lidstva a o jejich rovném zastoupení ve vládách, na úřadech a ve výkonné moci. Protože jedna polovina lidstva si ke škodě celého lidského druhu už tisíce let uzurpuje právo rozhodovat o této planetě sama a dobrovolně se té moci nepustí. Prostě si myslím, že lidstvo nemá být připravováno o přispění jeho druhé poloviny, neboť to může přinést mnoho užitečného. Neočekávám zázraky, ale horší už to být snad nemůže.

 

Nikinka

Ahoj Nicole, jelikož jsi můj vlasovzor, tak se zeptám:
1, Zajímalo by mě, jaký je tvůj obvod culíku?

Já nevím, nikdy jsem to neměřila. Počkej, jdu pro metr...tak na umytých vlasech je to u hlavy 11,5 cm. No prosím, konečně vím, kolik mám vlasů. Poprvé v životě totiž nemám ani kousíček ofiny :-) Ale vlasy mám hodně hladké (a tedy i lesklé), takže k sobě těsně přiléhají. Je to málo? Moc? Nevím.


2, Máš nějakou aktuální fotku celých vlasů?

Měla bych, kdybych konečně z jednoho fotografa vyrazila fotky :-)) Ne, vážně, teď nemám. Můžu se maximálně vyblejsknout samospouští na balkoně, z čehož bude velmi tristní výsledek. Takže obrázek mých vlasů jedině naživo ;-)


3 ... a jednu nevlasovou, kde ses naučila takový kulinářský umění?

Nikde. Od 13ti let vařím, protože naši maminu to nikdy nebavilo a výsledky vypadaly podle toho. Jsem mlsná, tak jsem se do toho pustila sama. Naše babička sice moc ráda vařila, ale neučila mě. Prostě mě to baví, a tak hledám, zkouším a dělám pokusy.

 

Lulu Nixe

Jak odpálkuješ protivné či obtěžující lidi (např. takové, kdo tě kritizují kvůli vlasům, ale nejen to)? A jak se to může naučit člověk, který je (jako já) od přírody nesmělý?

Já si vždy uvědomím dvě věci: že to nemá nic společného se mnou a že to pramení z frustrace nebo pocitu neštěstí u daného člověka. Pokud je to něco opravdu nepříjemného, nastavím dotyčnému zrcadlo. Například někdo mi řekne, že bych se měla ostříhat, protože tak dlouhé vlasy jsou ohavné. Moje reakce je: a vy byste si ten nos nechala operovat, kdyby vám někdo řekl, že s tím na ksichtě vypadáte příšerně? Případně se ptám: co vás vede k přesvědčení, že máte pravdu? A když je nejhůř: Co si to dovolujete?

Prostě se vždy snažím dotyčnému jasně dát najevo, že překročil mou hranici soukromí a že mu do dané věci (třeba mých vlasů) nic není. Do konfrontací ale nechodím často. Jednoduše trvá dlouho, než mě někdo skutečně vytočí. U mě je varovným signálem ledový klid. Protože to pak bývá klid před bouří, kdy prchají i velcí psi a přerostlé děti :-))  Jednou mě takhle kamarádka na autobusovém nádraží doslova držela, abych se nevrhla na Ukrajince, který mi zezadu hrábl do vlasů.


Jaké knížky (nebo žánry, autory) máš nejradši?

Odpověď viz výše. Pokud jde o žánry, je jich moc. U mě záleží spíš na tématu, námětu. Snadnější je vyjmenovat žánry, které ráda nemám a ničím mě nelákají: horor, thriller, současná novela.

 

ilona

Nicole - kdyby jsi měla tu možnost - s kterou osobou z historie ( a je jedno jak dávné historie) by ses ráda setkala? A které by ses naopak vyhnula velkým obloukem?

Nejraději asi s králem Artušem. Nechala bych si vyprávět, jak to všechno bylo. Jestli skutečně přišel jako kmenový náčelník odněkud z Asie bojovat na straně Římanů, jestli byl skutečně králem nebo jen lokálním knížetem, co byl ten Merlin vlastně zač a jestli měla Guinevra vážně tak úžasné vlasy...

 

Vyhnula bych se všem fanatikům obecně. Fanatismus je podle mého názoru asi nejnebezpečnější věcí na světě, protože zaslepuje mysl a fanatici páchají ty nejhorší věci, i když někdy z těch nejlepších pohnutek.

 

ZaBukem2

Chtěla bych se zeptat, jestli je někde možné vidět tvoji práci, myslím práci vizážistky/stylistky (omlouvám se, jestli jsem použila nevhodné termíny). A ještě bych tě chtěla při této příležitosti pochválit za tvůj blog, trošku mi tam ale chybí právě ty ukázky líčení apod.

 

Děkuju za pochvalu :-)

V oboru už delší dobu nepracuji. V našem českém rybníčku je místo jen na pár rybek a za nimi jsou často ryby mnohem větší ;-) Navíc mě moc nezajímá líčení pódiové nebo módní. Zajímá mě real life – skutečný každodenní život.

Na ukázky líčení bohužel nemám podmínky. Techniku, modelky...A abych fotila obyčejným foťákem vlastní čumák, to mi připadá dost málo.

 

katka.f

Zajímalo by mě, jak to dopadlo s tvým tetováním, jak se ti s ním žije, reakce okolí a tak. Případně bych byla moc ráda za fotku náčrtku nebo samotného tetování (pokud je to pro tebe moc osobní, v pohodě)

Heh, dopadlo to tak, že se šikovná a trpělivá tatérka snažila, co mohla, aby vylepšila to, co před ní jiný tatér jinde naprosto pokonil. Měl asi tupou jehlu, která se navíc ke konci začala ve strojku kvrdlat. Výsledkem je zajizvení (aneb mi to na některých místech doslova vyryl).  Když jsem s tím přišla za ní, všichni v salonu se zhrozili, že takhle podělanou práci ještě neviděli. Holt když smůla, tak pořádná.

Když jsem s tím neštěstím první noc usínala, dostala jsem regulérní panickou ataku. Srdce mi málem vyskočilo z krku, nemohla jsem dýchat a asi dvě hodiny jsem si myslela, že umřu. To vše způsobila myšlenka, že to už nejde spravit.

Motiv jsem měla vybraný dlouho předem a dokonce jsem ho dlouho nosila jako pozadí v mobilu, abych si na něj zvykla. Takže kdyby byl vytetovaný pořádně a přesně podle předlohy, byla bych velmi spokojená. Takhle je mi úzko, že už to nejde opravit a nic už to nezachrání. Reakce okolí byla velmi mírná. Je to díky tomu, že si za ta léta, kdy o tom melu, všichni zvykli, že to prostě jednou přijde. Ovšem zajímavé je, že oba bratři vyhrkli nezávisle na sobě to samé: jaktože jsi mi neřekla, že máš tetování? :-D

Nicméně plánuju hned po Novém roce kontaktovat zmíněnou tatérku znovu a doufám, že spolu zhmotníme podobu mého dalšího obrázku. Bude to jen další na mém seznamu.

Motiv nikde zveřejňovat nechci, protože jsem nic podobného dosud na nikom neviděla a vidět nechci. Myslím, že nikdo nechce po světě chodit orazítkovaný jako tucet dalších lidí ;-)

Jedná se o mytické zvíře, motiv je provedený pouze v černé a mám ho téměř přes celý biceps. Tudíž by to „vylejzrovat“ nešlo, ani kdybych se na hlavu postavila. Prostě to tam bude, dokud to jednou neuhnije. A to je další z důvodů, proč chci pokračovat. Chci odvést pozornost něčím mnohem povedenějším na druhém rameni :-)

 

Nika

Co Ti v posledni dobe dela radost?

Abych upřímně řekla, není lehké něco takového najít. Můj život je na všech frontách poněkud neradostný. Ale na druhou stranu se to stále snažím aktivně měnit a díky tomu ke mně přicházejí docela často malé radosti. Většinou se jedná o maličkosti, které doslova z ničeho přistanou v mém životě (takové mini dárečky od života). Beru to jako připomínky, že lépe být může a snad i bude.

Jinak mi děláte radost vy všichni, kteří čtete můj blog, ať tady, nebo na blogspotu :-)

 

Misurba

Chtěla bych se zeptat, v kolika letech ses rozhodla nechat si narůst dlouhé vlasy. Nebo je nosíš dlouhé už od útlého věku? Dále by mě zajímalo, jestli si vlasy barvíš. Máš totiž nádherný odstín vlasů, který se málokdy vidí. Prostě jsou to celkově úžasný vlasy. A ještě mám poslední otázku: přemýšlela jsi, co budeš dělat s prvními šedinami? Budeš si vlasy barvit, nebo je ponecháš volně přírodě?

 

Kdyby bylo na mně, měla bych vlasy dlouhé odjakživa. Dodávají mi pocit volnosti vyjádření a svobody být sama sebou. A asi právě z tohoto důvodu mě doma až do nějakých 11-12ti let stříhali na krátko. Do čtyř jsem měla oranžového ježoura, pak hrnec. Ve 13ti jsem si konečně po mnoha nepěkných bojích vybojovala právo nechat vlasy růst. A od té doby za občasného „zarovnávání“ rostou. Teď už několik let jen zastřihávám na stejnou délku, po kolena. Delší by to už u mého druhu vlasů vypadalo spíše trapně. A navíc nejsem příliš vysoká, takže bych v tom působila spíš jako trpaslice.

Vlasy jsem si v životě nebarvila. Když pominu půl roku s červenými proužky v tehdejší ofině. Nikdy jsem nechápala, proč si lidi barví vlasy, když je nemají šedivé a představa, že se moje vlasy dusí pod nánosem něčeho umělého a chemického, je mi nepříjemná. Jedinou výjimku jsem tedy udělila čisté henně cassii, kterou čas od času používám ke zpevnění vlasů a před létem jako ochranu vlasů před sluncem.

Moje vlasy si prostě vždycky rostly volně a jak se vybarvily, tak se vybarvily. Pochvalu jim vyřídím  :-)

Naše sousedka mi v dětství říkala, že zrzaví lidé šedivějí nejpozději ze všech, a tak jsem tohle téma jaksi vypustila. Až nedávno mi přišlo zvláštní, že oba mladší bratři už mají asi 30 % vlasů šedivých. Přimělo mě to přemýšlet, jak to budu jednou řešit. Na jednu stranu se mi při mé délce nechce na vlasy nic patlat. Na druhé straně si lidi myslí, že jsem mnohem mladší, takže šedé vlasy by ke mně asi moc nepasovaly. Prozatím jsem tedy skončila u teorie, že až bude třeba, budu do cassie postupně přidávat pravou hennu. Asi něco jako zlatá blond, abych se více méně trefila do vlastní tiziánové.

Ale jedno je jisté, barva mi na hlavu nesmí.

 

Závěrem chci vám všem poděkovat za dotazy. Nečekala jsem, jak zajímavé otázky pokladete a odpovídání mě bavilo. Vlastně jste mě přiměli se nad lecčím zamyslet a přesně danou věc formulovat. Děkuji a pokud mohu, předala bych slovo Meadow.  Možná vypadá trochu nenápadně, ale já v ní tuším moc zajímavou osobnost ;-)

 

Foto (C) Nicole

 

(C) Dlouhevlasy.cz, Nicole, 2014. Publikování části nebo celku na jiných webech je přísně zakázáno, možné POUZE  na základě písemného souhlasu dlouhevlasy.cz (  Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny ). 

 

 Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (13)add
...
napsal kkk , leden 14, 2014
pěkně napsaný smilies/smiley.gif díky za zajímavý čtení, jsi vážně zvláštní osůbka ( v dobrým slova smyslu smilies/wink.gif ) škoda že jsem se taky na něco nezeptal smilies/grin.gif
...
napsal Housenka , leden 14, 2014
Díky za odpovědi, Nicole! smilies/smiley.gif
...
napsal astrid , leden 14, 2014
Díky za rozhovor, Nicole! smilies/smiley.gif Četla jsem ho jedním dechem - Tvé odpovědi mi dle očekávání přišly moc zajímavé a příjemně nevšední. smilies/wink.gif Též mimochodem děkuji za knižní inspiraci...
...
napsal Nikinka , leden 15, 2014
Děkuji za odpovědi, Nicole smilies/smiley.gif Obvod culíku máš tedy krásný, řekla bych i nadprůměr smilies/smiley.gif kam se se svými 7cm můžu hrabat smilies/cheesy.gif Chtěla bych pochválit i odpovědi na otázky ostatních, velice příjemně jsem si početla.
...
napsal Lulu Nixe , leden 15, 2014
Moc pěkný rozhovor!
Ohledně barvení dlouhých vlasů to úplně chápu, že to není dobré - hlavně je potíž s tím, když se chce člověk vrátit k přírodní barvě a nechce to ostříhat ani na to dávat další chemii. Tvoje barva je opravdu krásná.
Já myslím, že se nebudu barvit, ani jestli budu mít jednou šedivé, protože to nepovažuju za vadu a částečně jsem i zvědavá, jak to bude vypadat. (A konečně by mě lidi přestali považovat za puberťáka - taky si o mně běžně myslí, že jsem o dost mladší, což často není výhoda).
...
napsal knihomol5 , leden 15, 2014
díky za pekné čítanie smilies/smiley.gif
...
napsal Caithlin , leden 16, 2014
Příjemné čtení, celkově se mi ta začínající tradice rozhovorů moc líbí smilies/smiley.gif
...
napsal ilona , leden 16, 2014
Pěkný,zajímavý rozhovor,díky.
...
napsal Nika , únor 02, 2014
Ahoj Nicole, zajimave odpovedi, diky.:-)
Pridam se k Zabukem s tim, ze real ukazky liceni, styllingu apod. by podle me povznesly Tvuj blog na uplne jinou uroven.:-) A klidne by to mohlo byt na Tobe, konecne to tak modni bloggerky delavaji... A dokazi z toho vytřískat docela dost.;-) Myslím, že by řada dlouhovlásek uvítala možnost čerpat inspiraci v netradičním pojetí módy, styllingu dlouhých vlasů...

Popř. by se tu asi našla řada dobrovolných "modelek" ochotných za nalíčení naopak zaplatit... Ja bych Tě/ je klidně (velmi neprofesionálně) zrcadlovkou nafotila.:-)

Nebo třeba taková "proměna" dlouhovlásky, co by neobsahovala radikální zkrácení vlasů, jaj. Věřím, že by to byl úspěch.;-)

...
napsal Nicole , únor 02, 2014
Nika: Děkuju za reakci :-) Rozhodně si zaslouží odpověď. Tady tedy je:
Proč nechci dělat ukázky líčení na sobě?
Moje tvář je jediný zbytek soukromí, který mi na netu zbývá. A druhý důvod? Právě proto, že to dělá spousta blogerek, což jsou dospívající děvčata, která se teprve hledají a svůj styl a vkus si tříbí.
Moje pojetí módy a styling dlouhých vlasů? Můj styl nemá co dělat s módou a je natolik osobitý, že se jím hned tak někdo neodváží inspirovat. Vlasy nosím z 90% rozpuštěné. Takže účesy ode mě by byla hodně velká nuda :-))

Proměna by byla fajn, jen k tomu chybí prostory (a částečně i vybavení).
Neber to, prosím, jako výmluvy. Nad většinou otázek jsem se už před časem zamýšlela a toto jsou důvody, proč jsem se rozhodla do toho nejít. Není to definitivní ne, je možné, že se podmínky někdy změní ;-)

Ještě bych ráda připomněla, že blogerky jsou většinou děvčata, která za kosmetiku a módu utrácejí peníze svých rodičů a příbuzných. Já už dávno nejsem náctiletá a proto si mohu dovolit do toho investovat pouze své vlastní skromné prostředky. Z toho důvodu mě někdy zamrzí, když můj blog někdo srovnává s blogy dívek, kterým rodina koupí drahý foťák, značkovou kosmetiku a každé 3 měsíce nové kousky do šatníku. To jen pro vysvětlení ;-) :-D
...
napsal Nika , únor 03, 2014
vecma. A urcite jsem uz videla blogerky 30 .
Naprosto ale chapu snahu o uchovani soukromi, tam je to potom jasne.
A urcitemi do toho nic neni, to byl jen takovej momentalni impuls...:-)
Ale kdybys chtela jit treba do te promeny a shanela prostory v jakztakz dostupne vzdalenosti od Phy vcetne slusnyho fotaku, tak se muzes ozvat.;-)
Me by uprimne zajimalo, jaky by to melo ohlas.:-)
P.S. sorry za preklepy a chyby- na tabletu se pise blbe..
...
napsal Nika , únor 03, 2014
Ja prave myslim, ze tem bohatejm holcickam muzes snadno konkurovat jinyma vecma. A urcite jsem uz videla blogerky 30 .
Naprosto ale chapu snahu o uchovani soukromi, tam je to potom jasne.
A urcitemi do toho nic neni, to byl jen takovej momentalni impuls...:-)
Ale kdybys chtela jit treba do te promeny a shanela prostory v jakztakz dostupne vzdalenosti od Phy vcetne slusnyho fotaku, tak se muzes ozvat.;-)
Me by uprimne zajimalo, jaky by to melo ohlas.:-)
P.S. sorry za preklepy a chyby- na tabletu se pise blbe..
...
napsal Morwen , únor 26, 2014
Když čtu ty rozhovory, tak zjišťuji, že tu jsou jenom sympatičtí lidé. x)

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy
Aktualizováno ( Úterý, 14 leden 2014 )
 
< Předch.   Další >