Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY

Category >> khádí

Apr 15
2018

Prírodná kozmetika do 11eur

Posted by BeastLovesBeauty in weledaSalt of the earthprírodná kozmetikakhádídeep steep100 Pure

avatar
http://beastlovesbeauty.com/sk/prirodna-kozmetika-weleda-100-pure-deep-steep-khadi-ecotools-salt-of-the-earth/
Dec 29
2014

Recenze Khadí vlasový olej Amla

Posted by Tia in vlasový olejkhádíamla

avatar

Dneska vám přináším recenzi na vlasový olej Amla od firmy Khadí, kterou určitě všichni dobře znáte díky jejím prefektním hennám =)

 

Složení: slune

Dec 22
2014

Zatracená zima

Posted by Tia in zimaregeneracekhádí

avatar
Zima je tady a mně, ani mým vlasům se to vůbec nelíbí. Momentálně jsou suché, krepaté a poškozené i přes veškerou péči, kterou dostávají. Dosavadní šampon a kondicionér přestávají