Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY

Category >> nakupy

Feb 13
2015

Nákupy v Yves Rocher

Posted by Tia in Yves Rochertělové mlékosuchý olejsprchový gelnakupybalzám na rty

avatar

Dnes to bude poněkud netradiční článek. Ptáte se proč? Jelikož se nebude vůbec týkat vlasů, ale kosmetiky na tělo =) Nedávno mi dorazil poštou poukaz na 40% slevy do obchodu Yves Rocher, kterému jsem prostě nemohla odolat. Co se týč

Mar 30
2014

Čo nakupujem na iherb.com

Posted by BeastLovesBeauty in nakupyiherbcom

avatar

Na iherbe trávim možno viac času ako by som mala, ale aspoň môžem objavovať nové prírodné značky a niekoľko tipov vám prinášam v tomto článku :)