Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY

Category >> natura siberica

May 12
2015

Recenze na šampon a kondicionér s divokým sibiřským jalovcem od Natura Siberica

Posted by Tia in objemnatura sibericaleskjalovecCosmos NaturalBDIH

avatar

Tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych napsala další recenzi. V předminulém článku jsem vám avizovala, že zkouším další řadu od firmy Natura Siberica. Tentokrát je to naprosto bez silikonů, takže se nemusíte

Apr 06
2015

Recenze na rakytní­kový šampon a balzám od Natura Siberica

Posted by Tia in rakytníkový olejrakytníknatura siberica

avatar

Dlouho jsem tuto recenzi odkládala. Ne z časových důvodů, ale protože jsem vůbec nevěděla, jak tyto produkty od ruské značky Natura Siberica zhodnotit. Nakonec jsem si to ale ujasnila, takže tady ji máte ;)

 

Mar 01
2015

Prírodná maska na suché vlasy od Natura Siberica

Posted by BeastLovesBeauty in prírdoná maska na vlasynatura siberica

avatar

Bez silikónov! :)
https://beastlovesbeauty.wordpress.com/2015/03/01/maska-na-vlasy-so-sibirskou-moruskou-od-natura-siberica/