Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


srp 30
2015

100% Pure prirodny lak na nechty?

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Pokiaľ sa nemýlim, nič také ako 100% prírodný alebo bio lak na nechty neexistuje. Ak áno, prosím píšte! :) Lak je proste lak, vytvára nejakú tú umelú vodeodolnú vrstvu na povrchu nechtu, k čomu sú potrebné agresívnejšie chemikálie. Niektoré spoločnosti, ktoré vyrábajú prírodnú kozmetiku však vo svojich laboratóriách dospeli aspoň k tomu, že dokážu obmedziť tie najtoxickejšie látky. K nim patrí aj americká značka 100% Pure.

->> celý článok 100% Pure Lak na nechty odtien Casaba Melon


alishia :)Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy