Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


kvě 23
2016

Giveaway! Prirodny Lak na nechty

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Ahojte a držte sa! Dnes mám pre vás recenziu prírodného laku na nechty. Prírodného! S certifikátom BHID a NaTrue. O chvíľu si na neho posvietime, lebo že to nie je všetko. Dokonca som pre vás v spolupráci s Bioterra.sk pripravilaaj Giveaway o tento lak v odtieni podľa vášho výberu. Super čo? :) V závere článku sa dozviete detaily, ako sa do tejto súťaže zapojiť...
celý článok -> Prvý prírodný certifikovaný lak na nechty Logona + Giveaway!
Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy