Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


srp 29
2017

Matovy sprchovy olej JOIK

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Neviem čím to je, ale k severským krajinám mám odjakživa veľké sympatie. Vďaka čudným termoregulačným pochodom môjho tela mi vyhovuje chladná klíma, ale ani zďaleka to nebude iba tým. Mám rada ich architektúru, škandinávsky dizajn, čisté a svetlé línie, lampu v každučkom okne, minimalizmus, v poslednej dobe toľko spopularizovaný životný štýl hygge, dokonca aj ich kuchyňu. Estónsko síce nepatrí priamo do Škandinávie, ale je to najsevernejšia pobaltská krajina a vlastne čoby kameňom dohodil na fínske pobrežie. V prípade, ak štýlom "žabka" dohodíte 80 km cez more :).
celý článok -> Prírodná kozmetika JOIK | Časť I. Sprchový olej Spearmint
Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy