Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


čec 27
2015

Mineralny deodorant

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Minerálny deo (či už značky Salt of Earth, Deo Crystal, Bekra Mineral, Natural Veil alebo dokonca naša slovenská Soaphoria) nechýba v ponuke žiadneho bio eshopu. Kto sa zaujíma o zdravšiu alternatívu rvania si hliníka do potných žliaz:) na neho už pravdepodobne narazil - aj na jeho oslavné ódy. Z veľkej zvedavosti, ako sa ten biely kus kameňa a ako funguje, jasné že som si ho s prichádzajúcim letom (už teda dávnejšie) zaobstarala. ☀

Mineralny deodorant od Salt of the Earth

alishia :)Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy