Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


říj 15
2015

Natura Siberica: Prirodne cistiace tonikum

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Niečo prírodné, čistiace na pleť, ale hlavne bez alkoholu sa ťažko hľadá. Hlavne ak to "something biotiful" má byť pleťová čistiaca voda, lebo nie vždy je čas použiť gély, mlieka a podobne, a potom ešte tonizovať a dočisťovať pleťovou či kvetovou vodou. Takáto multifunkčná vecička sa hodí pri cestovaní, občasnej (?) lenivosti a čo je na takej vode najskvelejšie, fakt ju po použití v prípade núdze netreba oplachovať. Lebo je v biokvalite...
celý článok -> Natura Siberica: Prírodné čistiace tonikum
Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy