Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


srp 23
2015

Olejove cistenie pleti s Akamuti - Divoky pomaranc

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Je tomu asi 10 dní čo mi prišla zaujímavá vecička - čistiaci krém Divoký pomaranč od Akamuti. Používam poctivo každý večer, aby som vedela kriticky ohodnotiť účinky. Snažím sa aj ráno ak nemám veľký zhon, veď to poznáte. Chcela by som mať každé ráno také totálne pohodičkové, popíjať si v župane kávičku, sledovať pokročilý východ slnka, nikam sa neponáhľať....

-->> recenzia Olejový čistiaci krém Divoký pomaranč od Akamuti

alishia :)Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy