Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


čec 08
2017

Prirodny sampon Stop the Water While Using Me

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Zastav tú vodu v sprche, kým sa šampónuješ! :)

Robievate tak? Toto, pre budúcnosť ľudstva prospešné posolstvo, nám prináša nemecká značka prírodnej kozmetiky na každom obale. Ich originálny názov Stop the Water While Using Me (Zastav vodu, kým ma používaš) registrujem na Instagrame už dlho, predlho. Nedávno bola oficiálne predstavená aj česko-slovenskému trhu. Vďaka Miške z KrasnaKazdyDen.cz, ktorá ma oslovila k spolupráci, že má na eshope viacero noviniek, nebolo o čom, a tak môžete čítať túto recenziu na regeneračnú starostlivosť o vlasy: Levanduľa a santalové drevo :).
celý článok -> Stop the Water While Using Me | Šampón a kondicionér Levanduľa a santalové drevo
Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy