Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


dub 30
2017

Sipkovy olej bio

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Tak ako mám obľúbené kvetové vody, mám aj svoje stálice medzi olejmi. Ak si ešte pamätáte moju staručkú recenziu k pupalkovému oleju, tak ten má s týmto jeho šípkovým bratom vcelku veľa spoločného. Najmä preto, že je ideálny v boji proti vráskam, resp. napomáha ich vyhladeniu. Všeobecne je považovaný za výnimočný olej, ktorý zmierňuje starnutie pleti. Avšak to, že je vhodný iba pre starostlivosť o zrelú a starnúcu pleť je len taký mýtus...
....celý článok -> Šípkový olej Bio od Nobilis Tilia
Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy