Stránka, kterou vidíte, obsahuje souhrn posledních příspěvků ve všech blozích. V pravém sloupečku na titulní stránce pak najdete souhrn událostí v blozích, tedy poslední příspvěky, komentáře a tagy (klíčová slova).  PS: Ovládání blogu je z důvodu omezení výrobce zatím pouze v angličtině. 

Jak to funguje?

Každý registrovaný uživatel u nás má nárok na osobní blog na téma vlasaté či nevlasaté: pokud nebude odporovat zásadám serveru. Napište adminovi (sidonie@dlouhevlasy.cz), pokud máte zájem o založení blogu, obratem vám ho rádi vytvoříme. Články obecně zajímavé doporučuji raději poslat šéfredaktorce serveru pro zařazení do nejprestižnější části: oficiální články serveru. Bezobsažné a pokusné zprávy prosím zase po sobě smažte.

arrow BLOGY


kvě 06
2016

Urtekram kondicioner v spreji Aloe Vera

Posted by alishia in Untagged 

avatar
Dánsky Urtekram má vlasovú kozmetiku umiestnenú vysoko v mojich pomyselných rebríčkoch. Ak si pamätáte, tak jediný účinný prírodný kondicionér, s ktorým som sa stretla, vyrábajú práve oni. A tiež majú výborne šampóny! Preto som sa po týchto úspechoch vôbec nebránila ďalšiemu Urtekram exempláru. Tentokrát je to dokonca niečo špeciálne pre všetky lenivé existencie, vrátane mňa :)...
....celý článok -> Urtekram | Regeneračný kondicionér Aloe vera v spreji
Sdilej clanek na Facebooku


Komentáře (0)add

Komentare od clenu Facebooku


Napište komentář
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

security image
Opište písmena z obrázku


busy