Zdravim ve spolek

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1084a8ed853f2fd71ed4c96013ed0badZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Uumi
21-40
21-40


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 6:24 am    Předmět: Zdravim ve spolek Citovat

...uz se tu par dni rozhlizim,tak je na case,abych se konecne predstavila. Jsem normalni zenska na matersky,ktera se nudi s jednim prckem. Vase stranky jsem objevila diky tomu,ze mi 3 mesice po porodu zacly ukrutne padat vlasy a tak jsem patrala v siti po zachrane me uz od prirody ridke kstice.Je to tady celkem pohodicka,vidim,ze se da nacerpat velka spousta uzitecnych informaci. Alespon doma uplne nezblbnu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 7:30 am    Předmět: Citovat

ahoj Uumi, vítej a ať tu najdeš spoustu užitečných rad Smile a vlásky zase začnou pořádně růst Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 10:14 am    Předmět: Citovat

Ahoj Uumi a vítej u nás! Ať se Ti tu líbí a načerpáš energii i dobré rady. A vlásky ať přestanou padat co nejdřív (ono hormonům chvilku trvá, než se dají do kupy - pak už to bude zase dobrý, uvidíš Cool ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 10:25 am    Předmět: Citovat

Ahoj Uumi, vítej a nezoufej, vlásky se zase brzo dají do pořádku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 12:27 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Uumi, vítej u nás.
Matně si vzpomínám, že padání vlasů po porodu je způsobené tím, že během těhotenství se vlasy drží a pak vypadnou "všechny najednou". Takže se vlastně jenom dostaneš tam, kde bys byla i bez těhotenství.

edit:Tak aby to nevypadalo, že jsem si to vycucala z prstu, píše se o tom v tomhle vlákně
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 2:53 pm    Předmět: Citovat

Píšeš "s jedním prckem", takže je to asi syn. Víš, že mně po synovi padaly vlasy víc, než později po dcerce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uumi
21-40
21-40


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 5:37 pm    Předmět: Citovat

luminka napsal:
Píšeš "s jedním prckem", takže je to asi syn. Víš, že mně po synovi padaly vlasy víc, než později po dcerce?


...JJ,je to kluk. Doufam ,ze se to casem umoudri,zatim papam B komplex,nemuzu experimentovat s methioninem,nebot stale kojim,tak to nechavam prirode.

Jineak vsem mooooc dekuju za privitani,jsou tady fakt pohodovy lidi Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 3:20 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. Doufám že po inspiraci ze zdejších vláken ti vlásky padat přestanou.... Ale ber to taky tak že je podzim takže by ti možná i přirozeně padaly víc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.