barvení bílých vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7f9d790fb89456f3b424bf91bab2dd54Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 8:55 am    Předmět: Citovat

Dorigen - mrkni do galerky ke Zdalii. Ta úspěšně hennuje šediny asi rok, a přišla na spoustu užitečnejch vychytávek. A její vlasy vypadají fakt úžasně! Je fakt, že henna postupně tmavne, ale zase ne nijak ošklivě - samozřejmě záleží na tom, jakýho odstínu chceš dosáhnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dorigen
8-20
8-20


Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 9:30 am    Předmět: Citovat

Díky za tip, jen bych prosila o nápovědu, jak ji v galerii najdu, nějak se mi to nepovedlo Sad Ale inspirativního čtení o henně je tu spousta, to je skvělé!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 9:46 am    Předmět: Citovat

Dorigen - pod záložkou lidé je podokýnko "kdo je kdo", tam pak hodíš do vyhledávače hledaný jméno a můžeš kouknout na profil i na galerii. A jinak myslím Zdalia taky něco psala ve vláknu "Henna bezbarvá/přírodní" - tipuju že tak před dvěma měsícema (sorry, už nemám čas to teď zkontrolovat, ale však to najdeš - ehm, teď jsem narychlo jukla, ony to jsou už skoro 3 měsíce, je to kolem strany 25).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dorigen
8-20
8-20


Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 10:04 am    Předmět: Citovat

Moc díky, s tvým návodem už se zorientuju!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 10:58 am    Předmět: Citovat

Ahoj Dorigen, podívej se do vlákna "Henna a šediny", je tam někde odkaz, jak henna pěkně překrývá lidem šediny, takže to určitě jde, jen trochu zaexperimentovat a vychytat to.

Jinak moje babička měla krásné bílé vlasy, sice jen krátké mikádo, ale moc jí slušely, taky se jí přirozeně vlnily. Začala šedivět taky brzy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dorigen
8-20
8-20


Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2008 11:38 am    Předmět: Citovat

Díky, Danielo, na šediny za těch 10-15 let určitě dojde, ale zatím bych s nimi se šestiletým (nádherně měděně rezavým) synem za ruku moc neladila, obávám se. Pečlivě prostuduju zmíněné vlákno a ještě před koncem roku zaexperimentuju. Jen mám trochu obavy z toho, že předtím budu muset chemicky trochu stáhnout svoji současnou středně kaštanovou barvu, reakci henny asi předem vyzkouším na pramínku. Jak to tady pročítám a prohlížím, mám hned větší chuť se svým vlasům věnovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 1:59 pm    Předmět: Citovat

Až budu taky šedivá, tak si je budu barvit hennou, ale potom asi nebudu pořád barvit celý vlasy, ale jen ty u hlavy aby se mi po ostatní délce neztmavovaly.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 2:09 pm    Předmět: Citovat

Tak já až budu šedivět, tak plánuju, že to nechám šedivět. Mně se totiž šedivé vlasy většinou i líbí. Jenom když vlasy šediví do takové té "počůrané" šedivé (omlouvám se, ale nenalézám výstižnější výraz), tak to bych nemohla. Snad mi to ty moje vlasy jednou neudělaj Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 2:17 pm    Předmět: Citovat

tojo, jako mít šedivý vlasy v padesáti je hezký, ale mít je už ve třiceti fakt ne..a mojí mámě šedivěly už od 30
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2008 2:44 pm    Předmět: Citovat

No jo, já vím, že ve třiceti úplně bílé vlasy nejsou ideální. Já v tom svém příspěvku, pravda, ten faktor nízkého věku trochu opomenula. Možná proto, že jsem nepochopila, že máš taky rychle šedivějící předky. Ve třiceti sem tam šedivý vlas je podle mě ok, bílá hlava je fakt na barvu...
Já sice šediny hned ve třiceti řešit nemusím (rod začíná šedivět tak standardně - kolem té padesátky), ale zas mě děsí ta počůraná šedivá mého dědečka... Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.