další nováček:o)

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=427be567871c0df8baa03c7721e2edd6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
setka
0-7
0-7


Založen: 21.12.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2008 9:58 pm    Předmět: další nováček:o) Citovat

AHoj, je mi 31, mám dlouhé blond vlasy a ráda bych nějak pozměnila účes (nosím stejný už.....no asi 15 let:o))) Ale dlouhý si to nechámSurprised)
Tak jsem hledala různé účesy, až jsem našla tyhle stránky. Už se těším na inspiraci Very Happy
všem přeju krásné vánoce!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 5:25 am    Předmět: Citovat

Ahoj, Setko, tak Tě u nás vítám a doufám, že Tě nezklameme a něco zajímavého si u nás najdeš a nabudeš přesvědčení, že ten účes, který nyní nosíš, je tím nejlepším a přidáš se k dalším, neodolatelným, dlouhovláskám našeho servru Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 7:25 am    Předmět: Citovat

ahoj Setko, vítej mezi námi Smile v sekci účesy najdeš opravdu spoustu druhů účesů, kterými se můžeš inspirovat a začít s vlásky tvořit Smile ať se zadaří Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.