LAVEA

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=97851095c7bed7bcaada8e7539606a32Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 6:12 pm    Předmět: LAVEA Citovat

jelikož je tu jen jeden příspěvek zmiňující tuto kosmetiku někde v nějakém vláknu, zakládám nové.
znáte někdo? kámoška mi to představila jako přírodní kosmetiku (má takovej ten krámek se svíčkama, keramikou a tímto...), jenže když sem si přečetla pár složení, nijak echtově přírodní mi to nepřišlo. resp. vůbec. mluvím teď o tekutých šamponech. tělová mléka jsem nezkoumala, ani sprcháče.
nakonec jsem si koupila mýdla, jedno s tea tree a chmelem, druhé s meduňkou a čímsi. to tea tree na xicht, na tzonu, a to druhé jen tak na mytí, hezky voní. jen škoda, že to jsou ty obyč glycerinová mýdla....
ale mají pak ještě jedno s bahnem z mrtvého moře, to mě taky celkem láká, ale uvidim, co se mnou udělají tyhle dvě.
tak co vy? nějaké zkušenosti nebo tipy?
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 9:45 am    Předmět: Citovat

ja som dostala k vianociam kúpeľový olej s modrými bylinami (levanduľa a rozmarín, tuším).. prírodné to nie je (v zložení ako prvá zložka parafín, na druhom mieste slnečnicový olej, nejaké PEG-y... no, škoda, vonia pekne.. podľa mňa je tam ten parafín z olejom tak pol na pol. ako keby to bol taký problém dať len čisto olej.. ale asi je ten parafín oveľa lacnejší, keď to všade pchajú)

a pozerala som sa na ich stránku ( www.lavea.cz ), no image a obaly majú dobré Very Happy len mi trochu vadí to zavádzanie..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 1:56 pm    Předmět: Citovat

no já si od nich oblíbila fakt jen ty glyc mýdla, ty oleje a šampony a tak mě právě odrazují složením plus v návaznosti na to i cenou... ty oleje už sem taky zkoumala a bohužel vrátila, ani zkoušet to nechci, přírodní kosmetika a likvidní parafín? hmmm... přírodní je tam fakt asi jen ta bylinka v tom nastrčená. ale obaly a tak na neznalce věřím, že zapůsobí.... hurá, příroda Rolling Eyes
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misch
161-320
161-320


Založen: 25.8.2008
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 8:21 pm    Předmět: Citovat

Od Lavey jsem jednou dostala glycerinové mýdlo, myslím s jablkem a skořicí, hezky vonělo, ale taky nebylo přírodní. Mně to právě hrozně vadí, ty značky jako je např. Lavea, Botanicus, Manufaktura, L'Occitane, Botanico apod. Snaží se působit přírodně, jejich obchody jakbysmet, a přitom je to přírodní možná tak z 1 % (samozřejmě jak co, například šampony asi nic moc). A pak právě ty neznalí se poplácávají po rameni, že pro sebe dělají to nejlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 8:36 pm    Předmět: Citovat

Misch napsal:
Od Lavey jsem jednou dostala glycerinové mýdlo, myslím s jablkem a skořicí, hezky vonělo, ale taky nebylo přírodní. Mně to právě hrozně vadí, ty značky jako je např. Lavea, Botanicus, Manufaktura, L'Occitane, Botanico apod. Snaží se působit přírodně, jejich obchody jakbysmet, a přitom je to přírodní možná tak z 1 % (samozřejmě jak co, například šampony asi nic moc). A pak právě ty neznalí se poplácávají po rameni, že pro sebe dělají to nejlepší.

no zrovna ten botanicus zase neni až tak nepřírodní... teda aspoň to, co jsem od nich měla v ruce... čistá příroda to není, ale ani čistokrevná chemie s jedním rostliným výtažkem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.