Biosil
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cf60845ed075585738bc44ccefbca694Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gerael
8-20
8-20


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 12:58 pm    Předmět: Citovat

Já jsem brala biosil přibližně 9 měsíců,a vlasy se mi po něm vážně spravily,když jsem s ním pak chtěla přestat a vynechat na měsíc,připadalo mi to jako by se ty vlasy neuvěřitelně třepily
Ale opravdu výsledky nepoznáte po mesíci používání Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 1:31 pm    Předmět: v Citovat

souhlasím s Leontýnkou, taky asi po týdnu nebo 14dnech už jsem videla rozdíl, že byly nejaké delší Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 8:33 pm    Předmět: Citovat

Já jsem Biosil kdysi užívala a přišlo mi, že výsledky nic extra, ale když to tady tak čtu, tak jste mě úplně navnadily. Asi zase začnu. Je také možné, že je rozdíl mezi Biosilem a tím novým Biosilem plus. Já užívala tu starší variantu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 10:11 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Blondorezka napsal:
Tak mám taky kombinaci Biosil-Biohar a uvidím. Jen dotaz- ty tablety se zapíjejí, nebo žvýkají??? Na obalu nic není, takže bych tipovala zapíjení-klasika, ale ony ty tabletky tak nějak dobře chutnají... Nebo myslíte, že je to jedno??? Laughing
(Doufám, že nebudu za blbečka) Very Happy


Tuším že na tohle se už někdy kdysi dávno ptal a odpověď byla že je to jedno. Já osobně je zapíjím protože by mi nevydrželo to cucat moc dlouho no Wink

já si ho teď koupila taky a taky sem hledala způsob požití, protože mi přijde dobrej k cucáníSmile
nicméně sem zvědavá, teď mi uplně megálně padaj vlasy, nevim jestli to je tim jarem, nebo vysazenim antikoncepce, ale za den mám venku tolik vlasů, jako za dva tejdny nečesání kdysi, nekecám!!! Exclamation doufám teda, že nenajdu brzy plešku Cool Evil or Very Mad
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 10:26 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
já si ho teď koupila taky a taky sem hledala způsob požití, protože mi přijde dobrej k cucáníSmile
nicméně sem zvědavá, teď mi uplně megálně padaj vlasy, nevim jestli to je tim jarem, nebo vysazenim antikoncepce, ale za den mám venku tolik vlasů, jako za dva tejdny nečesání kdysi, nekecám!!! Exclamation doufám teda, že nenajdu brzy plešku Cool Evil or Very Mad


No to by byla veliká škoda, protože podle fotek v galerce máš vlasy mých snů!

Zítra začínám druhý balení.

Berete si bonbónek jeden na den nebo dva?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 10:31 pm    Předmět: Citovat

pinkalinka.p napsal:

No to by byla veliká škoda, protože podle fotek v galerce máš vlasy mých snů!

Zítra začínám druhý balení.

Berete si bonbónek jeden na den nebo dva?

Laughing věř že v současnosti neni co závidět, v tenhle okamžik sem na 90%rozhodnutá, že pude 10cm dolů.
jinak beru dva denně..
pociťuješ rozdíl v růstu nějak?
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SME0ZDWnOrg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 11:37 am    Předmět: Citovat

Já beru Biosil plus, je to ale teprve dva týdny, takže se zatím žádné zázraky nekonají Very Happy Možná mám pevnější nehty, ale nevím, jestli je to Biosilem nebo novým regenerátorem na nehty Question Každopádně ho budu brát dál, tak uvidíme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 12:36 pm    Předmět: Citovat

bral jsem Biosil 2 roky, ale efekt žádný, tak jsem přešel na Pantenol v kapslích, beru ho půl roku a mám pocit že jsou vlasy v lepší kondici
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 12:39 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
pinkalinka.p napsal:

No to by byla veliká škoda, protože podle fotek v galerce máš vlasy mých snů!

Zítra začínám druhý balení.

Berete si bonbónek jeden na den nebo dva?

Laughing věř že v současnosti neni co závidět, v tenhle okamžik sem na 90%rozhodnutá, že pude 10cm dolů.
jinak beru dva denně..
pociťuješ rozdíl v růstu nějak?


těžko říct, jestli mi vlasy takto rostou normálně, nebo jim pomohl biosil (a lecitin:))... tak ale drahej není, tak co. delší jsou určitě. ale nevim čim to je:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2009 1:35 pm    Předmět: Citovat

z.pepa napsal:
bral jsem Biosil 2 roky, ale efekt žádný, tak jsem přešel na Pantenol v kapslích, beru ho půl roku a mám pocit že jsou vlasy v lepší kondici


Dávám tomu tak 3 měsíce, když nic jinýho, aspoň na ty nehty prý pomáhá (na těch si hodně zakládám) Very Happy Uškodit nemůže a peněženku taky nezruinuje, narozdíll od jiných přípravků podobného typu. Četla jsem o něm i na jiných diskuzích, někdo si ho chválí, někdo nepozoroval žádné změny.
Našla jsem si o těch kapslích něco na internetu, ale pochopila jsem z toho, že je jsou spíš na záněty dýchacích cest, trošku mě to zmátlo. Ale věřím, že mají i pozitivní "vedlejší" účinky Wink Každopádně díky za typ!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.